X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Нельсон Мандела

Завантажити презентацію

Нельсон Мандела

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нельсон Мандела

Слайд 2

Не льсон Манде ла (Нельсон Роліглагла Мандела; афр. Nelson Rolihlahla Mandela; * 18 липня 1918, Мвезо, Південно-Африканський Союз — † 5 грудня 2013, Йоганнесбург, Південно-Африканська Республіка) — південноафриканський правозахисник, політик та юрист, президент Південно-Африканської республіки (з 1994 по 1999).

Слайд 3

Нельсон Мандела був першим президентом Південно-Африканської республіки, обраним на повністю демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства був видатним борцем з апартеїдом і лідером Африканського Національного Конгресу (АНК).

Слайд 4

Був засуджений і ув'язнений за участь в підпільній збройній боротьбі. Збройний опір був останнім дієвим на той час засобом; пізніше Мандела був стійким прибічником мирного шляху. Автограф Мандели

Слайд 5

Попри те, що режим апартеїду і прихильна до нього нація вважали Манделу і АНК комуністами і терористами, збройна боротьба була лиш невід'ємною складовою загальної боротьби з апартеїдом. Зміни в політиці в бік примирення, які Мандела провадив аж до свого звільнення у 1990 році, полегшили мирний перехід до повної демократіїї у ПАР.

Слайд 6

Протягом цього 27-річного ув'язнення, більшість якого проведено в камері на острові Роббен, Мандела став найвідомішою фігурою у боротьбі з південноафриканським апартеїдом.

Слайд 7

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо