X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мартін Скорсезе

Завантажити презентацію

Мартін Скорсезе

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МАРТІН СКОРСЕЗЕ

Слайд 2

Мартін Скорсезе (англ. Martin Scorsese, повне ім'я Мартін Маркантоніо Лучано Скорсезе (англ. Martin Marcantonio Luciano Scorsese), *17 листопада 1942) — американський кінорежисер, сценарист, продюсер та історик кіно, відомий також під зменшувальним ім'ям Марті.

Слайд 3

Він є засновником «Світового фонду кіно» й лауреат премії Американського інституту кіномистецтва за заслуги впродовж всього життя. Скорсезе є також лауреатом численних премій, серед яких «Оскар», «Золотий глобус», БАФТА та премія Гільдії кінорежисерів Америки.

Слайд 4

Серед найзначніших його робіт «Таксист», «Шалений бик», «Славетні хлопці», в яких він працював із Робертом Де Ніро. Скорсезе здобув премію «Оскар» в категорії найкращому режисеру за фільм «Відступники».

Слайд 5

Слайд 6

Мартін Скорсезе народився у нью-йоркському кварталі Квінз (це був кримінальний район). Його називали «Малою Італією», оскільки там жили вихідці з Сицилії. Його батьки — Лучано Чарльз Скорсезе (англ. Luciano Charles Scorsese), прасувальник одягу та актор, мати — Кетерін Скорсезе (англ. Catherine Scorsese), швея та актриса, дівоче прізвище — Каппа (англ. Cappa) — були ревними католиками.

Слайд 7

Мартін Скорсезе збирався стати священником. Для того навіть вступив до духовної семінарії, проте він її покинув задля навчання у Нью-Йоркському університеті, де вивчав англійську мову, літературу та кінематографію. З трьох років Мартін страждав на астму, через це він не міг з однолітками гратись на дворі тому тижнями сидів вдома. Проте він часто з батьками ходив до кінотеатрів, завдяки чому у нього розвинулась любов до кінематографу.

Слайд 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо