X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скажіть “ні” наркотикам. Оберіть життя

Завантажити презентацію

Скажіть “ні” наркотикам. Оберіть життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Скажіть “ні” наркотикам. Оберіть життя! STOP Наркотики!

Слайд 2

Що таке наркотики? Наркотики - це речовини природного або штучного походження, які змінюють людську свідомість, і приймаються з цією метою. Це значить, що вони змінюють наші відчуття, настрій, мислення.

Слайд 3

Деякі з нас легше вступають в контакт тільки після декількох пляшок пива. Приймаючи знеболююче, ми позбавляємося зубного болю. Випиваємо чашку кави, щоб збадьоритися. Інші наркотики змінюють сприйняття навколишнього світу.

Слайд 4

До галюциногенів відносяться: ацетон, клей, деякі гриби, ЛСД, экстазі, конопля і гашиш. екстазі маріхуана

Слайд 5

До гальмуючих - опіум, морфін, героїн, снодійні препарати і транквілізатори, ширка. героїн кокаїн

Слайд 6

Деякі з них, такі як алкоголь і тютюн, є легальними наркотиками і можуть купуватися без обмежень.

Слайд 7

У всіх наркотиків є одна загальна риса: вони шкідливі для фізичного і психічного здоров'я. Ця шкода може варіюватися від незначної до руйнівної.

Слайд 8

Ще одна особливість наркотиків: легко почати їх вживати, але дуже складно, іноді навіть неможливо, зупинитися. Це відбувається через виникнення залежності.

Слайд 9

Кожна людина щонайменше кілька разів в житті вживала наркотик. Вживання одних наркотиків повністю допустиме, тоді як вживання інших - заборонено. Вечірка вважається нудною, якщо не випити або не покурити. Навіть кока-кола і кава містять наркотичний компонент - кофеїн. Багато людей в Україні іноді використовують снодійні препарати.

Слайд 10

Деякі вживають транквілізатори або антидепресанти під час виникнення проблем або у важкі періоди життя. Але вони теж є наркотиками. Багато людей не розуміють того, що вони вживають наркотики, тому що наркотики, дозволені законом, не прийнято так називати.

Слайд 11

Що ж таке наркотичне “задоволення”? Спробуємо пояснити на такому прикладі: людина поламала ногу - нестерпний біль, істеричні крики, сльози Приходить лікар і робить людині знеболюючий укол

Слайд 12

Біль пройшла, людині стало краще, вона навіть посміхається. Пройшов час, дія знеболювального новокаїну закінчилася. Біль відновилася: крики про допомогу Лікар робить знову знеболюючий укол

Слайд 13

Пройшов час знеболювальна дія новокаїну знову закінчилася. А нога так і не заживає і тільки укол знімає біль на деякий час. Так і наркотик тільки на час зменшує біль, яка з'явилася в результаті отруєння організму наркотичними ядами. ОСЬ ТАКЕ “ЗАДОВОЛЕННЯ”!!!

Слайд 14

Слайд 15

Володимир Висоцький

Слайд 16

Едіт Піаф

Слайд 17

Курт Кобейн

Слайд 18

Рудольф Нурієв

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.305 “Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років

Слайд 25

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.306 “Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

Слайд 26

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.307 “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років

Слайд 27

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ. 308 “ Викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства, або зловживання службовим становищем” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

Слайд 28

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.310 “Посів та вирощування снотворного маку чи конопель” – караються штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Слайд 29

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.314 “Незаконне введення в організм наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів “ – караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Слайд 30

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.315 “Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів” – караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Слайд 31

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ СТ.316 “ Незаконне публічне вживання наркотичних засобів” – карається обмеженням волі на строк до 4 років або позбавленням волі на строк до 3 років.

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Скажіть “ні” наркотикам. Оберіть життя!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)