пожежа
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Пожежа – це процес горіння, який вийшов з-під контролю людини. Існує три умови виникнення пожежі : 1) Наявність джерела вогню (джерела запалювання); 2) Наявність речовини, що має властивість горіти (горючої речовини); 3) Наявність речовини, що підтримує горіння (окислювача); За відсутності хоча б одного з чинників пожежа виникнути не може.
Пожежна безпека Якщо виникла пожежа — облік часу йде на секунди. Не треба панікувати. Пам'ятайте, що необхідно остерігатися задим леності, високої температури, загазованості, обвалу конструк цій та споруд, вибухів технічного обладнання, падіння дерев (якщо пожежа в лісі)
Дії під час виникнення пожеж Правила поведінки при пожежі: 1) подзвонити до служби 101 (якщо це можливо); повідомити повну домашню адресу, що горить, свій телефон, прізвище, ім'я та по батькові, скільки поверхів у будинку, якщо ви знаєте — як до нього під'їхати; 2) вікна відкривати не можна, адже кисень посилить полум'я; 3) негайно вийти з приміщення, покликати дорослих;
Правила пожежної безпеки у вашому домі Пам'ятайте, що не можна вдома: користуватися несправними електричними побутовими приладами; захаращувати балкони і підвали; гратися з вогнем; зберігати на балконах і в гаражах легкозаймисті матеріали; сушити речі над плитою.
Правила гасіння пожежі в квартирі на початковій стадії загоряння: слід вимкнути джерела струму, перекрити крани газоподачі, джерело вогню накрити простирадлом якщо пожежа виникла через несправність електропроводки, нічого не можна заливати водою, можна взяти пісок, повстину, вогнегасники;
Медична допомога постраждалим від пожежі Якщо хтось постраждав від пожежі, слід: заспокоїти постраждалого, покликати дорослих; якщо під рукою немає води, накинути на постраждалого цупку тканину; як тільки вогонь згасне, зняти тканину, щоб не травмувати обгорілу шкіру; не зривати одяг з обгорілого тіла, акуратно розрізати його ножицями і зняти те, що знімається; до приїзду лікарів накласти на опік суху й чисту тканину.
Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі Причинами пожежі в лісі можуть стати блискавка або засуха, але основною причиною виникнення пожеж у лісі є необереж ність людини. Пам'ятайте, що украй небезпечно: -- кидати палаючі сірники, недокурки; -- палити суху траву; -- розводити вогнища; -- залишати в лісі промаслені або просочені іншою горючою речовиною шматки тканини.
Необхідно з дитячого віку вивчати протипожежні правила і виробляти звичку суворого їх дотримання.
Схожі презентації
Категорії