X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
пожежа

Завантажити презентацію

пожежа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Пожежа – це процес горіння, який вийшов з-під контролю людини. Існує три умови виникнення пожежі : 1) Наявність джерела вогню (джерела запалювання); 2) Наявність речовини, що має властивість горіти (горючої речовини); 3) Наявність речовини, що підтримує горіння (окислювача); За відсутності хоча б одного з чинників пожежа виникнути не може.

Слайд 3

Пожежна безпека Якщо виникла пожежа — облік часу йде на секунди. Не треба панікувати. Пам'ятайте, що необхідно остерігатися задим леності, високої температури, загазованості, обвалу конструк цій та споруд, вибухів технічного обладнання, падіння дерев (якщо пожежа в лісі)

Слайд 4

Дії під час виникнення пожеж Правила поведінки при пожежі: 1) подзвонити до служби 101 (якщо це можливо); повідомити повну домашню адресу, що горить, свій телефон, прізвище, ім'я та по батькові, скільки поверхів у будинку, якщо ви знаєте — як до нього під'їхати; 2) вікна відкривати не можна, адже кисень посилить полум'я; 3) негайно вийти з приміщення, покликати дорослих;

Слайд 5

Правила пожежної безпеки у вашому домі Пам'ятайте, що не можна вдома: користуватися несправними електричними побутовими приладами; захаращувати балкони і підвали; гратися з вогнем; зберігати на балконах і в гаражах легкозаймисті матеріали; сушити речі над плитою.

Слайд 6

Правила гасіння пожежі в квартирі на початковій стадії загоряння: слід вимкнути джерела струму, перекрити крани газоподачі, джерело вогню накрити простирадлом якщо пожежа виникла через несправність електропроводки, нічого не можна заливати водою, можна взяти пісок, повстину, вогнегасники;

Слайд 7

Медична допомога постраждалим від пожежі Якщо хтось постраждав від пожежі, слід: заспокоїти постраждалого, покликати дорослих; якщо під рукою немає води, накинути на постраждалого цупку тканину; як тільки вогонь згасне, зняти тканину, щоб не травмувати обгорілу шкіру; не зривати одяг з обгорілого тіла, акуратно розрізати його ножицями і зняти те, що знімається; до приїзду лікарів накласти на опік суху й чисту тканину.

Слайд 8

Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі Причинами пожежі в лісі можуть стати блискавка або засуха, але основною причиною виникнення пожеж у лісі є необереж ність людини. Пам'ятайте, що украй небезпечно: -- кидати палаючі сірники, недокурки; -- палити суху траву; -- розводити вогнища; -- залишати в лісі промаслені або просочені іншою горючою речовиною шматки тканини.

Слайд 9

Необхідно з дитячого віку вивчати протипожежні правила і виробляти звичку суворого їх дотримання.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)