X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зірки у Всесвіті

Завантажити презентацію

Зірки у Всесвіті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зірки у Всесвіті Зірки — велетенські розжарені, самосвітні небесні тіла, у надрах яких відбуваються термоядерні реакції. Сонце — одна із зірок, причому середня за своїми розмірами і світністю. За своїми характеристиками зорі різноманітні. Розрізняють зорі: велетні і карлики, одинокі, подвійні і кратні, затемнено-кратні, змінні зорі і нові.

Слайд 2

Зірки бувають різними

Слайд 3

Хоча і це не межа

Слайд 4

Початок формування зірок Народження зірки триває мільйони років і сховане від нас у надрах темних хмар, так що цей процес практично недоступний прямому спостереженню.

Слайд 5

Зірки з середини

Слайд 6

Склад зірки Водень 73,46 % Гелій 24,85 % Кисень 0,77 % Вуглець 0,29 % Залізо 0,16 % Неон 0,12 % Азот 0,09 % Кремній 0,07 % Магній 0,05 % Сірка 0,04 %

Слайд 7

Вплив Сонця на нашу планету Різні види сонячного випромінювання визначають тепловий баланс суші, океану і атмосфери. За межами земної атмосфери на кожен квадратний метр майданчика, перпендикулярного до сонячних променів, припадає трохи більше 1,3 кіловата енергії. Суша і води Землі поглинають приблизно половину цієї енергії, а в атмосфері поглинається близько однієї п'ятої її частини. Інша частина сонячної енергії (близько 30%) відбивається назад в міжпланетний простір, головним чином, земною атмосферою.

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука