X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Віденська музична школа"

Завантажити презентацію

"Віденська музична школа"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Віденська музична школа Возної Марти

Слайд 2

ВІДЕНСЬКА КЛАСИЧНА ШКОЛА- творчий напрямок, що зложився в Австрії в 2-й пол. 18 ст. - 1-й чверті 19 ст. До нього належать три великих композитори - И. Гайдн, В. А. Моцарт і Л. Бетховен. Кожний з них мав яскраву творчу індивідуальність, що визначала й загальний характер музики, і вибір жанрів, і особливості муз. мови.

Слайд 3

Представники:

Слайд 4

Вольфганг Готліб (Амадей) Моцарт (1756–1791) «Вічне сонячне світло в музиці, ім’я тобі "Моцарт"». (А. Г. Рубінштейн)

Слайд 5

Йоганн Моцарт У віці 4-х років Моцарт створив концерт для клавесина. З 6-ти років разом із сестрою почав виступати з концертами в різних містах Європи.

Слайд 6

Домашній концерт (Йоганн Моцарт, його батько та сестра)

Слайд 7

Творчий доробок Моцарта складає понад 600 творів: більш як 40 симфоній, понад 20 опер, велика кількість інструментальних концертів (зокрема фортепіанних), 13 струнних квартетів, 35 сонат для скрипки та інших інструментальних і хорових творів.

Слайд 8

Будинок-музей Моцарта в Зальцбурзі

Слайд 9

Людвіг ван Бетховен (1770 1827) Музиці Бетховена притаманний величезний заряд енергії, накопичення почуттів та важлива риса бетховенської естетики, як і всіх композиторів-класиків XVIII ст., — чуття гармонії зі світом, зв’язок із людством та світом у цілому.

Слайд 10

Колись Моцарт, почувши як грає Бетховен (тоді ще підліток), сказав своїм друзям: «Зверніть увагу на цього юнака, прийде час, і про нього заговорить увесь світ».

Слайд 11

Музичний доробок Бетховена об’ємний і напрочуд різноманітний: 9 симфоній, 32 сонати для фортепіано, симфонічні увертюри, 16 струнних квартетів, 5 концертів з оркестром, меси, кантати, романси, опера «Фіделіо», обробки народних пісень (їх біля 160, в тому числі і російських).

Слайд 12

Франц Йозеф Гайдн 1732-1809 Створив мелодію, що була покладена в основу гімнів Німеччини й Австро-Угорщини

Слайд 13

Творчий доробок: 24 опери, 14 ораторій, 14 мес; більше ніж 100 симфоній, серед яких: «Прощальна симфонія»; Лондонські симфонії ; Паризькі симфонії; концерти для фортепіано, скрипки, віолончелі та інших інструментів; 52 фортепіанні сонати; камерна музика.

Слайд 14

Творчість композиторів віденської класичної школи становить одну з вершин світового муз. мистецтва. Воно вплинуло на весь наступний розвиток муз. мистецтва. Яскравість і глибина тематизму, логічність і цілеспрямованість розвитку, строгість і разом з тим натхненність і воля форм творів композиторів віденської класичної школи дотепер залишаються неперевершеним зразком.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика