X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українські рок гурти

Завантажити презентацію

Українські рок гурти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олександр фон Гумбольдт

Слайд 2

Фрідріх Вільгельм Генріх Олександр фон Гумбольдт —14 вересня 1769 Берлін - 6 травня 1859 там же) - німецький географ, натураліст і мандрівник, один із засновників географії як самостійної науки; молодший брат вченого Вільгельма фон Гумбольдта.

Слайд 3

Наукові інтереси Гумбольдта були надзвичайно різноманітні. Своїм основним завданням він вважав «осягнення природи як цілого і збір свідчень про взаємодію природних сил»; за широту наукових інтересів сучасники прозвали його Аристотелем XIX століття. Виходячи із загальних принципів і застосовуючи порівняльний метод, він створив такі наукові дисципліни як фізична географія, ландшафтознавство, екологічна географія рослин.

Слайд 4

Завдяки дослідженням Гумбольдта були закладені наукові основи геомагнетизму. Приділяв велику увагу вивченню клімату, розробив метод ізотерм, склав карту їх розподілу і фактично дав обгрунтування кліматології як науки. Детально описав континентальний і приморський клімат, встановив природу їх відмінностей.

Слайд 5

Олександр фон Гумбольдтпервим звернув увагу на те, що в природі все взаємопов'язано. Він серйозно досліджував природні явища, шукав їм наукове пояснення і, як видно з висоти сьогоднішнього часу, робив пророчі висновки. Він захоплювався природою і підкреслював її вразливість. Спостерігаючи, як іспанські колонізатори використовували природні ресурси в своїх економічних інтересах, він говорив про безчинства, яке порушує встановлений в природі порядок. В контексті палаючих лісів Амазонії або Сибіру його припущення актуальні, як ніколи.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика