X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хвороби органів дихання та їх профілактика

Завантажити презентацію

Хвороби органів дихання та їх профілактика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хвороби органів дихання та їх профілактика Робота виконана групою «Медики»

Слайд 2

збудники віруси бактерії

Слайд 3

Грип гостре інфекційне захворювання, яке спричиняють мікроскопічні віруси.

Слайд 4

Дифтерія гостре інфекційне захворювання, що спричиняється дифтерійною паличкою

Слайд 5

Ангіна - інфекційне захворювання, характеризується запаленням піднебінних мигдалин. Його викликають різні мікроби, головним чином стрептококи

Слайд 6

Бронхіт-запалення бронхів. Одне з найбільш частих захворювань органів дихання. За перебігом хвороби розрізняють гострий і хронічний бронхіт.

Слайд 7

Пневмонія - запалення легенів. Це інфекційне захворювання легень, що виникає або як самостійна хвороба, або як ускладнення інших захворювань. Пневмонія не заразна і не передається від людини до людини.

Слайд 8

Коклюш - гостра інфекційна хвороба з циклічним перебігом і характерними нападами судомного кашлю. Зараження можливо тільки при спілкуванні з хворим, тому що збудник коклюшу нестійкий і поза організмом швидко гине.

Слайд 9

Основні заходи профілактики захворювань органів дихання 1. Проведення вакцинації. 2. Карантин (уникнення контактів із хворими). 3. Дотримання правил особистої гігієни. 4. Регулярне диспансерне обстеження. 5. Підвищення опірності організму (загартування, збалансоване живлення тощо).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина