X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
АНАЛІЗ РІВНЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ ПИЛКУ АМБРОЗІЇ ТА СПОР ПЛІСНЯВИХ ГРИБІВ У ПОВІТРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ ВПРОДОВЖ СЕРПНЯ – ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ.

Завантажити презентацію

АНАЛІЗ РІВНЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ ПИЛКУ АМБРОЗІЇ ТА СПОР ПЛІСНЯВИХ ГРИБІВ У ПОВІТРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ ВПРОДОВЖ СЕРПНЯ – ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АНАЛІЗ РІВНЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ ПИЛКУ АМБРОЗІЇ ТА СПОР ПЛІСНЯВИХ ГРИБІВ У ПОВІТРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ ВПРОДОВЖ СЕРПНЯ – ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ. Малєєва Г. Ю., Леутенко К. В.; mailto:a.maleeva_1985@mail.ru Запорізький державний медичний університет кафедра медичної біології, паразитології та генетики

Слайд 2

Актуальність роботи: На сьогодні у м. Запоріжжя актуальною є проблема загострень сезонних полінозів у період масового цвітіння амброзії, що припадає на серпень-вересень кожного року. Але, дані аеробіологічних досліджень вказують на те, що рівень спор пліснявих грибів, які є алергенами, у цей період також високий.і

Слайд 3

Пилок амброзії

Слайд 4

Найбільш поширені спори пліснявих грибів Alternarium alternata Cladosporium

Слайд 5

Мета дослідження Метою дослідження було порівняння концентрації пилку амброзії та спор пліснявих грибів у повітрі м.Запоріжжя з 15-го серпня по 15-е вересня 2012 року у зв’язку зі змінами погодних умов.

Слайд 6

Матеріали і методи дослідження Матеріалом дослідження були результати аеробіологічного моніторингу. Статистична обробка даних проводилась за допомогою пакету ліцензійної програми «STATISTICA® 6.0».

Слайд 7

Отримані результати За результатами дослідження було встановлено, що зміна концентрації пилку амброзії в повітрі не корелює з кількістю спор пліснявих грибів. Найбільшу залежність виявлено між концентрацією пилку амброзії та вологістю - 0,56. Відмічено, що кількість спор значно зростає на п’яту – сьому добу після дощу.

Слайд 8

Висновки Метеорологічні умови, які призводять до підвищення концентрації спор грибів та пилку рослин у повітрі не співпадають. Подальший пошук причин підвищення концентрації спор грибів у повітрі є актуальною задачею.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина