X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Знаходження значень виразів на сумісні дії першого ступеня та виразів з дужками. Задачі на знаходження числа за двома різницями

Завантажити презентацію

Знаходження значень виразів на сумісні дії першого ступеня та виразів з дужками. Задачі на знаходження числа за двома різницями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

У мене все добре. У мене завжди є вибір. Я обираю зараз цей урок.

Слайд 2

Навколосвітня подорож

Слайд 3

Євразія Північна Америка Південна Америка Африка Антарктида Австралія

Слайд 4

Слайд 5

Євразія Євразія – найбільший материк світу. Він складається з двох частин – Європи та Азії. На території Євразії розташовано більш ніж 90 держав, у яких живуть люди різних національ- ностей.

Слайд 6

200 000 000 років 25 000 000 років

Слайд 7

510 000 000 км² 149 000 000 км²

Слайд 8

Слайд 9

Північна і Південна Америка Два материки Північна і Південна Америка утворюють частину світу – Америку. На її території розташовано близько 40 держав. Найбільші країни Північної Америки – Канада, США, Мексика, Південної Америки – Бразилія, Аргентина, Перу, Чилі, Венесуела.

Слайд 10

Північна і Південна Америка Американський фермер вирішив відремонтувати своє ранчо. Він провів розрахунки на купівлю будматеріалів . Давайте допоможемо йому обчисливши приклади № 843.

Слайд 11

75 грн. 45 грн. ? Дн. ? дн., на 2 дн. менше Однакова Поденна оплата Кількість днів Заробітна платня, грн..

Слайд 12

Слайд 13

Антарктида Материк Антарктида – п’ятий за розміром серед усіх материків. Цей континент – найхолодніша частина поверхні Землі. З усіх боків його оточують найсуворіші моря на планеті. На ньому завжди бушують сильні, різкі вітри й заметілі, а вся територія вкрита вічним снігом і кригою.

Слайд 14

Слайд 15

Австралія Австралія – найменший із континентів. На його території розташована лише одна держава – Австралія. Населення країни – в основному переселенці з Європи, які розмовляють англійською мовою. На території Австралії є й пустелі, і тропічні ліси. Береги материка омивають два океани: Індійський і Тихий.

Слайд 16

Слайд 17

Африка На 8 тисяч кілометрів з півночі на південь простягнувся материк Африка. Його береги омивають два океани: Індійський та Атлантичний. На території Африки розташовано майже 60 країн. Найбільші з них – Судан, Алжир, Лівія, Єгипет, Заїр. Населення Африки різниться за кольором шкіри, мовою, національними традиціями.

Слайд 18

Африка Страусове яйце має масу 1 кг 500 г. На скільки грамів яйце страуса важче за куряче яйце масою 62 г ?

Слайд 19

Африка Висота однієї з єгипетських пірамід – 100 м. Це у 8 разів менше, ніж периметр квадратної основи піраміди. Знайди довжину сторони основи піраміди.

Слайд 20

Слайд 21

хвилина наполегливо, старанно, щоб кожна не витрачалась марно». «Працюйте швидко,

Слайд 22

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Математика