X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як розв’язати задачу!?

Завантажити презентацію

Як розв’язати задачу!?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як розв’язати задачу!? «Розв’язування задач – практичне мистецтво, подібне до плавання, катання на лижах чи грі на фортепіано; навчитись його можна, тільки беручи приклад з кращих зразків та постійно практикуючись… Та пам’ятайте: якщо ви хочете навчитись плавати, то сміливо входьте в воду, а якщо хочете навчитись розв‘язувати задачі, то розв’язуйте їх». Д. Пойа Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 2

І. Розуміння постановки задачі Необхідно ясно зрозуміти задачу Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 3

ІІ. Складання плану розв’язання Необхідно знайти зв’язок між даними та невідомим. Якщо не вдається одразу знайти цей зв’язок, можливо, корисним буде розглянути допоміжні задачі. В кінцевому рахунку необхідно прийти до плану розв'язання.

Слайд 4

ІІІ. Реалізація плану Необхідно здійснити план розвязання Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 5

ІV. Погляд назад Необхідно дослідити знайдений розвязок Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 6

Методичні аспекти, які виникають при розв’язуванні задачі Аналогія Блискуча ідея Видозмінювання задачі Допоміжна задача Допоміжні елементи Геометричні фігури Задачі на знаходження та на доведення Узагальнення Позначення Розкладання та складання нових комбінацій Визначення терміна Спеціалізація Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 7

Мудрість прислів’їв І. Хто погано розуміє, погано відповідає. Продумай ціль, раніше, ніж почати. З початком рахується дурень, а про кінець думає мудрець. Мудрий починає з кінця, а дурень закінчує спочатку.

Слайд 8

Мудрість прислів’їв ІІ. Наполегливість – мати успіху. Дуб не валиться від одного удару. Якщо тобі не вдається, намагайся, намагайся ще. Стріли виготовляють з різних сортів дерева. Встанови паруса за вітром. Роби як можеш, якщо не можна зробити як бажаєш. Мудрий змінює свої рішення, дурень – ніколи. Смисл рибної ловлі не в тому, щоб закидати вудку, а в тому, щоб зловити рибу. Мудрий перетворить випадок в успіх. Підмічай головну можливість.

Слайд 9

Мудрість прислів’їв ІІІ. Перевір, перед тим, як стрибати. Досліди, потім довіряй. Розумна затримка забезпечить вірний шлях. Роби все з розумом та надійся на краще. Використовуй засоби, а Бог благословить. Не сприймай бажане за дійсність. Маленькі удари валять великі дуби. Те, що дурень робить в кінці, мудрий робить спочатку.

Слайд 10

Мудрість прислів’їв IV. Той, хто не думає знову, не може думати правильно. Другі думки - найвірніші. З двома якорями безпечніше плисти. Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 11

Задача 1 Товар подешевшав на 20%. На скільки відсотків більше можна купити товару за ту саму суму грошей? Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 12

Задача 2 Обчисліть значення виразу Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 13

Задача 3 Розв’язати рівняння Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 14

Задача 4 Два надзвичайно пунктуальних джентльмени Джон та Ендрю домовились зустрітися протягом п'яти хвилин біля Біг Бена. За королівським етикетом кожен із них чекає іншого тільки 3 хвилини, після чого йде. Знайдіть ймовірність того, що Джон та Ендрю зустрінуться, якщо кожен із них час свого приходу обирає навмання. Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 15

Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 16

Знаходьте час для роботи. Це – умова успіху! Знаходьте час для роздумів. Це – джерело сили. Знаходьте час для гри. Це – секрет молодості. Знаходьте час для читання. Це – основа знань. Знаходьте час для дружби. Це – умова щастя. Знаходьте час для мрії. Це – шлях до зірок. Знаходьте час для любові. Це – істинна радість життя. Знаходьте час для веселощів. Це – музика життя! Кіровоград Свириденко О. Л.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика