X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Тиждень математики"

Завантажити презентацію

"Тиждень математики"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тиждень математики

Слайд 2

Означення  Математика - наука, яка первісно виникла як один з напрямків пошуку істинии (у грецькій філософії) у сфері просторових відношень (землеміряння — геометрії) і обчислень (арифметики), для практичних потреб людини рахувати, обчислювати, вимірювати, досліджувати форми та рух фізичних тіл. 

Слайд 3

Піфагор   Піфагор увів загальновизнаний тепер дедуктивний метод, суть якого полягає в тому, що, крім невеликої кількості прийнятих без доведень первісних положень, які називаються аксіомами, всі інші твердження математики виводяться логічними міркуваннями.

Слайд 4

Евклід Величезне значення діяльності Евкліда у тому, що він підсумував і узагальнив всі попередні досягнення грецької математики і створив фундамент для її дальшого розвитку.

Слайд 5

Цифри народів світу

Слайд 6

Математичний кросворд По горизонталі: 1. Розділ математики, що вивчає властивості дій над різноманітними величинами і розв'язки рівнянь, пов’язаних з цими діями.   2. Графік лінійної функції.                        3. Розв’язок рівняння.   4.  Рівність правильна при будь-яких  значеннях змінних, що входять до неї.  5. Французький філософ, фізик, фізіолог, математик, основоположник аналітичної геометрії, запровадив сучасну систему координат.  6. Вираз, який є сумою кількох одночленів.  7. Незалежна змінна.  По вертикалі: 8. Добуток   множників, кожний з яких дорівнює   називають … числа   з натуральним показником.  9. Величина, що стоїть під знаком даної функції (тобто величина, від значень якої залежать значення функції).  10. Грецького походження, означає "шар".             1 1. Син зороастрійського жерця, автор твору «Коротка книга про обчислення аль-джабра і аль-мукабале», що мав великий вплив на європейську науку і породив ще один сучасний термін «алгебра» - аль- … .  12. Буква у математичному виразі , які  можна заміняти довільними числами. 

Слайд 7

Математичний кросворд

Слайд 8

Крилаті вислови Математика — цариця всіх наук. її улюблениця — істина, її вбрання — простота і ясність. Палац цієї володарки оточено тернистими заростями, і, щоб досяг ти його, кожному доводиться пробиратися крізь хащі. Випадковий мандрівник не виявить у палаці нічого привабливого. Краса його відкривається лише розуму, що любить істину і загартований в боротьбі з трудно щами, і такому, який свідчить про незвичайну схиль ність людини до заплутаних, але невичерпних і під несених розумових насолод.                        Ян. Снядецький

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика