X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Склад аптечки

Завантажити презентацію

Склад аптечки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Солодка Оксана Миколаївна, учитель хімії Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городищенської районної ради

Слайд 2

Аптечка Аптечка (аптечка першої допомоги) - набір лікарських засобів, інструментів і пристосувань, призначених для надання першої допомоги. Аптечкою також називають ящик, сумку, в якій знаходяться засоби та інструменти.

Слайд 3

Домашня аптечка Пам'ятайте, що домашня аптечка призначена не для самолікування, а для надання першої долікарської допомоги. У кожному будинку і повинна бути аптечка. При її комплектуванні насамперед слід ураховувати стан здоров'я й вік усіх членів родини.

Слайд 4

Склад аптечки для хімічного кабінету Бинт стерильний Бинт нестерильний Серветки стерильні Вата гігроскопічна стерильна Пероксид водню Активоване вугілля в гранулах 10% водний розчин аміаку. 30% альбуцид (сульфацил натрію), Спирт етиловий Гліцерин 2% водний розчин гідрокарбонату натрію 2% водний розчин борної кислоти Піпетки

Слайд 5

Розміщення Ящик для аптечки шкільного кабінету хімії можна розміщувати на стіні, на дверях. Поруч з ним необхідно вивісити коротку інструкцію по наданню заходів першої допомоги при різного роду отруєнь та уражень організму.

Слайд 6

Протитравматичні, ранозагоювальні, антисептичні засоби - Борна мазь. - Діамантовий зелений (зеленка). - Вишневського мазь. - Йоду настоянка 5 % спиртна. - Календули настоянка. - Калій перманганат (марганцевокислий). - Стрептоциду лінімент.

Слайд 7

Серцево-судинні засоби та перев’язувальні матеріали: Валідол (пігулки, капсули, розчин). Нітрогліцерин. Корвалол. Вата. Бинт. Лейкопластир.

Слайд 8

Заспокійливі, антиспастичні, антиалергічні засоби: - Валеріана лікарська. - Но-шпа. Супрастин (або Тавегіл). Хлористий кальцій.

Слайд 9

Засоби, що вживаються при простудних захворюваннях, грипі, головних та інших болях: - Анальгін. - Ацетилсаліцилова кислота (аспірин). - Галазолін (або нафтизін, санорин), краплі в ніс. - Грудний еліксир. - Нашатирно-анісові краплі. - Парацетамол. - Пектусин. - Пертусин. - Ремантадін. - Термопсис. Фурацилін.

Слайд 10

Шлунково-кишкові засоби - Алохол. - Касторова олія. - М'яти перцевої настоянка. - Сульфат натрію (англійська сіль). - Кропова вода. - Вугілля активоване. - Фталазол.

Слайд 11

Розміщення аптечок Для аптечки потрібно виділити постійне місце. Найкраще, якщо це буде окрема шафка, яка буде висіти на виднім місці. Розміщаючи аптечку, слід пам'ятати, що вона повинна перебувати в недоступному для дітей місці, повинна бути вилучена від джерел тепла й світла.

Слайд 12

Зберігання ліків в прохолодному місці при 12-15 ºC; в темному місці; тримати подалі від вогню; в холодильнику, не допускаючи їх заморожування зберігають: рідкі лікарські засоби, які містять антибіотики, вітаміни, глюкозу, сироп, настої та відвари з лікарських трав, краплі для очей (цими лікарськими засобами не слід запасатися).

Слайд 13

Кожні ліки повинні бути пізнавані, і в рідній (фірмовій) упаковці. Вкладиші краще зберігати разом з ліками, в коробці. Зберігати аптечку у ванні – не краща ідея, зайва вогкість не всім лікам корисна. . Зберігання ліків

Слайд 14

Увага! Ліки! Всі лікарські засоби, а особливо антибіотики, снодійне, транквілізатори застосовують тільки за призначенням лікаря!

Слайд 15

Висновок Ми – не лікарі і не люди екстремальної професії, але все ж при невідкладних ситуаціях повинні надати першу допомогу. Тому, у кожній родині та у кожному приміщенні повинна бути невелика аптечка з ліками, необхідними для надання першої допомоги при раптовій хворобі або нещасному випадку.

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика