X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв’язування вправ на додавання та віднімання дробів з різними знаменниками

Завантажити презентацію

Розв’язування вправ на додавання та віднімання дробів з різними знаменниками

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок з математики у 6 класі на тему: “Розв’язування вправ на додавання та віднімання дробів з різними знаменниками”

Слайд 2

Хід уроку І. Організаційний етап. ІІ. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 3

№370. а) б)

Слайд 4

Тема уроку: “Розв’язування вправ на додавання та віднімання дробів з різними знаменниками”

Слайд 5

УРОК-ПОДОРОЖ:

Слайд 6

Слайд 7

Розташований в Кам'янці-Подільському Хмельницької області. Невід'ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам'янця-Подільського, його символом. Історія її заснування починається в XII столітті. Немов продовження кам'яних скель височать башти фортеці. ЧУДО І Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» До нашого часу збереглася система ходів і казематів. Денна вежа призначена для спостерігачів. Уявіть, можна піднятися на неї кожному і насолодитися чудовим краєвидом.

Слайд 8

А щоб нам з вами піднятися на вежу, потрібно відповісти на запитання розумного козака : ІІІ. Актуалізація опорних знань.

Слайд 9

Що називають звичайним дробом? Що показує знаменник звичайного дробу? Що показує чисельник звичайного дробу? Які звичайні дроби називаються правильними? Навести приклади. Які звичайні дроби називаються неправильними? Навести приклади.

Слайд 10

6. Сформулювати основну властивість дробу. 7. Що означає скоротити дріб? Скоротити: 8. Як додати (відняти) два дроби з однаковими знаменниками? 9. Як додати (відняти) два дроби з різними знаменниками?

Слайд 11

Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» Молодці! Ласкаво просимо до заповідника!

Слайд 12

ЧУДО ІІ Києво-Печерська Лавра Києво-Печерська Лавра - православний монастир, заснований у 1051 році монахами Антонієм і Феодосієм у печерах біля літньої княжої резиденції Брестові поблизу Києва.  В ХІ столітті монастир став центром розповсюдження і затвердження християнства в Київській Русі. У ХІІ столітті монастир отримав статус «Лаври» – головного великого монастиря.

Слайд 13

Щоб переступити поріг лаври, слід виконати таке завдання. Обчислити:

Слайд 14

Києво-Печерська Лавра

Слайд 15

ЧУДО ІІІ Софія Київська Дивне відчуття охоплює кожного, хто переступає поріг славетної Софії Київської. Десь поза стінами залишається гомінливе сьогодення, віки розступаються, і постає далеке минуле... Софійський собор - всесвітньо відома пам'ятка архітектури і монументального живопису ХI століття. Заснування собору згадується в літописах як під 1017р., так і під 1037 р. Будівничим Cв. Софії літописці називають великого київського князя Ярослава Мудрого.

Слайд 16

Щоб побачити софію Київську, доведеться розв’язати задачу Для ремонту до храму другого дня завезли кг срібла, що на кг менше, ніж завезли срібла першого дня. Скільки кг срібла завезли до храму за два дні ?

Слайд 17

Софія Київська

Слайд 18

ЧУДО ІV Херсонес Таврійський Місто Херсонес було засноване древньогрецькими колоністами більше ніж 2500 років тому на південному заході Криму. Нині його руїни - одна з найвизначніших пам'яток Севастополя. До наших днів збереглося багато давніх споруд. Серед них елліністичний театр, римська цитадель, середньовічні християнські храми, житлові квартали, вулиці, гончарні майстерні, колодязі.

Слайд 19

Щоб подивитися на руїни цих житлових кварталів, потрібно виконати наступне завдання Обчислити :

Слайд 20

Херсонес Таврійський

Слайд 21

Слайд 22

ЧУДО V Хотинська фортеця Тут полюбляють проводити свята козацької звитяги та знімати фільми.  Про те, коли і де було створено Хотинську фортецю ви дізнаєтесь після того, як розв’яжете приклади . Сьогодні на території Хотинської фортеці створено Державний історико-архітектурний заповідник.

Слайд 23

Слайд 24

Хотинська фортеця Молодці! Ласкаво просимо до фортеці !

Слайд 25

Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 9 столітті князем Володимиром Святославовичем  як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі, у зв'язку з приєднанням до неї буковинських  земель.  Укріплення було споруджено на кам'янистому мисі, утвореному високим правим берегом Дністра і долиною дрібної притоки.

Слайд 26

Слайд 27

ЧУДО VІ Національний заповідник-острів «Хортиця» Острів «Хортиця» є найбільшим островом на Дніпрі, унікальність якого в рідкісному поєднанні на одній території різноманітних природних комплексів – цілинних степів, байрачних та плавневих лісів, наскальної рослинності, рідкісних та зникаючих видів рослин, пам’яток геології...

Слайд 28

А що є основою самого великого острова на Дніпрі ви дізнаєтеся після того, як розв’яжете задачу Площа трьох садів дорівнює га. Площа першого і другого садів дорівнює га, а другого і третього - га. Знайдіть площу кожного саду.

Слайд 29

Слайд 30

Основу найбільшого острова на Дніпрі (довжина 12, а ширина, в середньому, 2,5 кілометри) складають граніти і гнейси, яким близько 2 мільярдів років. Саме вони, здіймаючись у вигляді скель, у північній частині острова, до тридцяти метрів над поверхнею Дніпра, створюють тут гірську країну в мініатюрі.

Слайд 31

ЧУДО VІІ Національний дендрологічний парк «Софіївка» Уманський парк "Софіївка" є шедевром і зразком світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX сторіч. Парк розкинувся на площі 154,7 гектарів на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області...

Слайд 32

Я покажу вам цей парк після того, коли розв’яжемо рівняння :

Слайд 33

Парк розкинувся на площі 154,7 гектарів на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. Заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Потоцьким на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований їй в день її янгола у травні 1802 року.

Слайд 34

Слайд 35

Ось і скінчилась наша подорож!

Слайд 36

Підсумки уроку МИ ПОВТОРИЛИ … ЗАКРІПИЛИ … МЕНІ СПОДОБАЛОСЯ …

Слайд 37

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Повторити § 7-11, виконати на с.74 типові задачі (№ 1-8). Підготуватись до контрольної роботи.

Слайд 38

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика