X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв'язування вправ за темою "Кiлькiсть теплоти"

Завантажити презентацію

Розв'язування вправ за темою "Кiлькiсть теплоти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Розминка – 5 хв Поле чудес – 10 хв Аукціон формул – 10 хв Наукова подорож до кухні - 10 хв Літературний - 10 хв

Слайд 3

Якої пори року Ейфелева вежа стає вищою на 15 см? Цим трьом живим двигунам так і не вдалося зрушити з місця немеханічний транспортний засіб. Молекули яких хлопчиків (здорових чи застуджених) рухаються швидше? Чому лід не одразу починає танути, якщо його внести з морозу в теплу кімнату? Чому скошена трава висихає швидше у вітряну погоду? Волога білизна, яку вивісили взимку надворі, замерзає. Чому вона стає сухою через деякий час навіть за сильних морозів? 1.Влітку. 2.Лебідь, рак та щука. 3. Застуджених – їхня температура вища 4. Він ще нагрівається до температури плавлення 5. Швидкість випаровування залежить від вітру. 6. Випаровування відбувається за будь-якої температури.)

Слайд 4

“Поле чудес” Завдання для групи 1. Розділ фізики, який вивчає звуки. Завдання для групи 2. Скам'яніла смола хвойних дерев, що росли на землі багато років тому. Завдання для групи 3. Тверде тіло з періодичним повторенням структурних елементів у просторі.

Слайд 5

а к у с т и к а 1 2 3 4 5 6 7 8 б у р ш т и н 1 2 3 4 5 6 7 к р и с т а л 1 2 3 4 5 6 7

Слайд 6

Яка кількість теплоти затрачається на нагрівання 340 г алюмінію на 50 °С? На скільки нагріється 200 г води при наданні їй 10 кДж теплоти? Яку масу латуні можна нагріти від 20° до 420 °С, надавши їй 30,4 кДж теплоти? Скільки теплоти виділиться при згорянні 3 т кам'яного вугілля? Скільки теплоти затрачається на плавлення 500 г цинку, взятого при температурі 420 °С? Скільки теплоти виділиться при конденсації 2,5 кг водяної пари?

Слайд 7

Q = cm(t2 – t1) = 0,34 · 920 · 50 = 15640 (Дж)

Слайд 8

Чи можна, підсилюючи вогонь під каструлею, прискорити варіння картоплі, яка вже кипить? Яка вода швидше закипить: сира чи переварена, якщо їх узяти за однакової температури? Чи можна розплавити метал у холодній воді? 1) Ні, бо вся енергія витрачається на випаровування води, в той час як температура кипіння незмінна за сталого тиску. 2) Сира, бо кипіння – це виділення повітря, розчиненого у воді. У перевареній такого повітря немає. 3) Так, ртуть плавиться за температури -39 °С.

Слайд 9

Д. Білоус Ви везете добро на возі На території чужій. Ось віз підскочив на дорозі – Упав додолу ваш сувій. Інерція B. Близнюк Краплинами теплого воску Спадає на крони літо. Плавлення C. Пущик І хлібом пахне, вишнями, соломою І піснею, яку співав козак. Та грудочка стає солоною, Як сіль чумацька на важких возах. Дифузія М. Познанська Це жито липневе у полі Дало соломи на бриля. Прив'яло листя на тополі, Від спеки аж пашить земля. Випаровування Загадки: 1) У піч положиш — мокне, На воду пустиш — сохне. Віск 2) Із землі підніме навіть дитина, А через хату не перекине і доросла людина. Пір'їна

Слайд 10

Слайд 11

повторити основні питання теми, розв'язати (зі збірника запитань і задач Ю.І.Ненашева): І група – № 24.32, ІІ група – № 29.13, III група – № 32.50.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика