X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пізнавальні задачі

Завантажити презентацію

Пізнавальні задачі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пізнавальні задачі

Слайд 2

Прочитай, це цікаво: Близько 260 років тому була остаточно встановлена приналежність китів до класу ссавців. Завдяки поживному материнському молоку новонароджені кити ростуть дуже швидко, набираючи ЩОДЕННО 100 КГ ваги. Адже китеня щоразу одержує 40 кг молока.

Слайд 3

ЗАДАЧА №1 (розв’яжи записавши умову) Тіло дорослого блакитного кита завдовжки 30 м, а новонародженого китеняти – 10м. На скільки метрів довжина тіла китеняти менша за довжину тіла його матері?

Слайд 4

Прочитай, це цікаво: Серед численних та різноманітних мешканців морів і океанів НАЙХИЖОЮ вважається меч – риба. Під час атаки вона пересувається із швидкістю 120 км/год.

Слайд 5

ЗАДАЧА № 2 (розв’яжи записавши умову) Тіло меч – риби завдовжки 50 дм. Її міцний кістяний меч завдовжки 15 дм. Яка загальна довжина меч – риби? ЗАДАЧА №3 (розв’яжи записавши умову) Літнім ранком корова дала 10 л молока. У спекотний полудень вона дала на 4 л молока менше. Скільки літрів молока дала корова у спекотний полудень?

Слайд 6

Прочитай, це цікаво: Кобра веде активний спосіб життя вдень лише навесні та восени. У спекотні літні дні вона виповзає в ранкові й вечерні години. В липні самка відкладає яйця у шкіряній оболонці, а у вересні з них вилуплюються маленькі кобри.

Слайд 7

ЗАДАЧА №4 (розв’яжи записавши умову) Кобра в перший день відклала у гніздо 6 яєць, наступного дня – ще 6 яєць. Скільки всього яєць відклала кобра?

Слайд 8

Прочитай, це цікаво: Дикого предка коня – коня Пржевальського – востаннє бачили на волі в 1879 році. Нині майже всі коні Пржевальського „переселилися” зі степів до зоопарків різних країн світу.

Слайд 9

ЗАДАЧА №5 (розв’яжи записавши умову) Скільки диких коней Пржевальського живе в країнах Європи, якщо в Чехії їх – 17, у Німеччині – 8, в Англії – 6, в Україні – 3 та по одному – у Франції та Італії?

Слайд 10

Прочитай, це цікаво: Білі журавлі ( стерхи ) – рідкісні птахи. Вони живуть лише в Сибіру, Казахстані та Канаді, а тому взяті під охорону та занесені до Міжнародної Червоної книги.

Слайд 11

ЗАДАЧА №6 (розв’яжи записавши умову) У Сосвинському заповіднику в Західному Сибіру живе 15 білих журавлів. У травні 2 ПАРИ журавлів звили гнізда. Скільки журавлів звили гнізда? Скільки журавлів лишилося без сімейних турбот та клопотів? ЗАДАЧА №7 (розв’яжи записавши умову) Тіло королівської гігантської білки разом із хвостом завдовжки 96 см, а від кінчика носа до початку хвоста – 30 см. Який завдовжки хвіст цієї білки?

Слайд 12

ЗАДАЧА №8 (розв’яжи записавши умову) Улітку грунт пустелі Сахари нагрівається до + 70 градусів, степів України – до + 28 градусів. На скільки градусів менше нагрівається грунт у степовій зоні, ніж у Сахарі? ЗАДАЧА №9 (розв’яжи записавши умову) У липні в степовій зоні України повітря нагрівається до + 38 градусів, а в лісовій зоні – до + 22 градусів. Яка різниця температур між степовою та лісовою зонами?

Слайд 13

ЗАДАЧА №10 (розв’яжи записавши умову) На Мадагаскарі росте гігантське ХЛІБНЕ дерево заввишки 20 м. А на Канарських островах росте ДРАКОНОВЕ дерево такої самої висоти. Якщо скласти висоту цих дерев та додати ще 10 м, то одержимо висоту дерева БАЛЬСИ – НАЙЛЕГШОГО в світі дерева. Яким є дерево бальси заввишки?

Слайд 14

Прочитай, це цікаво: У людини різного віку серце скорочується з неоднаковою швидкістю.

Слайд 15

ЗАДАЧА №11 (розв’яжи записавши умову) У дорослої людини серце скорочується 70 разів на хвилину, в однорічної дитини – на 10 разів більше, а в новонародженої – на 30 разів більше, ніж в однорічної. Скільки разів на хвилину скорочується серце в однорічної дитини; у новонародженої?

Слайд 16

Прочитай, це цікаво: Індійського слона легко приручити. Слони здатні переносити великі вантажі – до 350 кг і більше. Тварин використовують на лісорозробках, де вони не лише пересувають величезні стовбури спиляних дерев, а й виконують інші складні роботи.

Слайд 17

ЗАДАЧА №12 (розв’яжи записавши умову) Індійський слон у зоопарку з’їдає протягом дня 100 кг різноманітних рослинних кормів. На волі за той самий час тварина з’їдає 225 кг кормів, а робочий слон – 365 кг. На скільки кілограмів більше з’їдає робочий слон, ніж слон, що живе в зоопарку чи на волі?

Слайд 18

Прочитай, це цікаво: Справжніми довгожителями землі є ворони та черепахи. Вони живуть по кілька сотень років.

Слайд 19

ЗАДАЧА №13 (розв’яжи записавши умову) Собака живе 20 років, вівця – 15 років. Кінь живе стільки, скільки собака та вівця разом. Скільки років живе кінь? ЗАДАЧА №14 (розв’яжи записавши умову) Вовк живе 20 років, заєць – на 8 років менше, ніж вовк, а лисиця – на 3 роки менше, ніж вовк та заєць разом. Скільки років живе заєць; лисиця? ЗАДАЧА №15 (розв’яжи записавши умову) Курка сидить на яйцях 21 день, тетерка на 3 дні довше за курку, а яструб – на 10 днів довше за тетерку. Скільки днів висиджує яйця яструб?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика