X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Галерея видатних математиків

Завантажити презентацію

Галерея видатних математиків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Гаспар Монж Франсуа Вієт Джон Непер Леонард Ейлер Григорій Бевз Софія Ковалевська

Слайд 3

Французький математик і громадський діяч, член Паризької академії наук, народився у 1746 році у місті Боні. Він здобув гуманітарну освіту, математику вивчав самостійно. Всесвітнє визнання здобув завдяки створенню сучасних методів проекційного креслення та його основи – нарисної геометрії. Проте, значно більшим внеском у математику стали його праці про рівняння різних поверхонь. Помер Гаспар Монж у 1818 році.

Слайд 4

Народився Вієт у місті Форнетеле-Конт, Франція. Закінчив юридичний факультету Пуатьє. Вмолоді роки цікавився природничими науками, а саме астрономією. А для цього потрібно було знати математику. Досягнення Вієта належать до різних розділів математики. Математична спадщина Вієта – це своєрідний підсумок математики епохи Відродження. Помер Франсуа Вієт у 1603 році.

Слайд 5

Джон Непер народився у 1550 р. у замку Мерчістон-Касл поблизу Еденбурга. Навчався у коледжі, а потім у Європі поповнював свої знання Вивчав логіку, теологію, право, фізику, математику, етику. Захоплювався алхімією і астрологією. У 1590-х роках висунув ідеї логарифмічних обчислень і склав перші таблиці логарифмів. В кінці 1620-х років була винайдена логарифмічна лінійка, рахунковий інструмент, що використовує таблиці Непера для спрощення обчислень. Помер Джон Непер у 1617 році.

Слайд 6

Народився Ейлер у 1707р у м. Рієн, Швейцарія. Отримав домашню освіту, а потім навчався у гімназії. Автор понад 800 робіт по математичному аналізу, диференціальній геометрії, теорії чисел, наближеним обчисленням, небесній механіці, математичній фізиці, оптиці, балістиці, кораблебудуванню, теорії музики і інших, що зробили значний вплив на розвиток науки. Помер Леонард Ейлер у 1783 році.

Слайд 7

Народився Бевз у 1926 році в с. Війтівка, біля Умані. Закінчив Уманський педагогічний інститут. Починаючи з 1986р. Бевз плідно працює над створенням підручників з математики для загальноосвітніх шкіл. Перу Григорія Петровича належить 34 книги загальним накладом 3 млн. примірників, багато статей у газетах, журналах, збірниках. Його мрія: створити весь комплект добротних сучасних підручників з математики для нашої школи.

Слайд 8

Софія Ковалевська народилася в 1850 р. в м. Москва. Основні праці по математичному аналізу (диференціальні рівняння і аналітичні функції), механіці (обертання твердого тіла навколо нерухомої крапки) і астрономії (форма кілець Сатурну). Автор белетристичних творів (повість «Нігіліст», опублікована 1892; «Спогади дитинства», 1889, повний текст — 1893). Померла Софія Ковалевська в 1891 році.

Слайд 9

Слайд 10

«Большая энциклопедия Кирила и Мефодия» www.km.ru www.yandex.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика