X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Галерея кімнатних рослин»

Завантажити презентацію

«Галерея кімнатних рослин»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Галерея кімнатних рослин» Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Слайд 2

Останнім часом в нашій школі помітно проявився інтерес до всього, що пов'язано з рослинами і оформленням ними інтер'єрів. І це не мода на квіти, а наше бажання зробити красивим те місце, де ми вчимося. Адже рослини створюють затишок, піднімають настрій, знімають стреси. Озеленення школи радує око розмаїттям форм, поєднанням кольорів і відтінків, вміло підібраною композицією ароматів.

Слайд 3

Однією з важливих завдань, які ми перед собою поставили, є створення і вивчення колекцій різних рослин, у тому числі корисних. Важливим також є створення у школі та класах «екологічних зелених куточків»

Слайд 4

В ході реалізації акції у школі створений міні сад у 3- Б класі “Зелена Фантазія” Квітник створений з метою вивчення кімнатних рослин. Як у справжньому лісі сонячне світло надходить в недостатній кількості і тому для даного квітника нами підібрані тіньолюбні рослини. Створення цього квітника знаходиться в початковій стадії і в майбутньому планується розширити його видове різноманіття.

Слайд 5

Метою акції є формування у кожного учасника педагогічного процесу внутрішньої потреби в захисті і примноження природних багатств, створенні і підтримці прекрасного навколо себе. Так завжди зеленіють наші коридори

Слайд 6

А так квітнуть наші кабінети та класи, за якими діти доглядають та милуються чарівним розмаїттям квітів.

Слайд 7

Квіткарство виховує в учнів почуття любові до природи та відповідальності за інші живі істоти. Завдяки цьому заняттю діти отримують душевне задоволення, бо розуміють, що змінюють світ навколо себе на краще. Слів на описи не трачу, словом не передаси Їх земної, безсловесної, дивовижної краси. Люди дивляться, п’яніють, в них кохаються віки, Нареченим їх дарують, заплітають у вінки. Ними кожен свою радість, власне щастя назива, Квіти часто нам говорять втричі більше, ніж слова. Скільки ми їм довіряли мрій, недоспаних ночей! Але є ще кращі квіти, невидимі для очей. Не цвітуть вони на клумбах і на тихих озерцях, А цвітуть вони у грудях, у людських цвітуть серцях.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія