X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конкурс – огляд “ Галерея кімнатних рослин

Завантажити презентацію

Конкурс – огляд “ Галерея кімнатних рослин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конкурс – огляд “ Галерея кімнатних рослин “

Слайд 2

Квіти з давніх часів супроводжують і прикрашають життя та побут людини. Доглядаючи за кімнатними квітами, ми відпочиваємо, отримуємо задоволення від роботи і просто задоволення і насолоду. © Корпорация Майкрософт (Microsoft Corporation), 2007. Все права защищены. Microsoft, Windows, Windows Vista и другие названия продуктов являются или могут являться зарегистрированными товарными знаками и/или товарными знаками в США и/или других странах. Информация приведена в этом документе только в демонстрационных целях и не отражает точку зрения представителей корпорации Майкрософт на момент составления данной презентации. Поскольку корпорация Майкрософт вынуждена учитывать меняющиеся рыночные условия, она не гарантирует точность информации, указанной после составления этой презентации, а также не берет на себя подобной обязанности. КОРПОРАЦИЯ МАЙКРОСОФТ НЕ ДАЕТ НИКАКИХ ЯВНЫХ, ПОДРАЗУМЕВАЕМЫХ ИЛИ ЗАКРЕПЛЕННЫХ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВОМ ГАРАНТИЙ В ОТНОШЕНИИ СВЕДЕНИЙ ИЗ ЭТОЙ ПРЕЗЕНТАЦИИ.

Слайд 3

Буквально на наших очах із квіткового насіння з'являється спочатку паросток, а потім він перетворюється в дорослу, сильну, гарну рослину. І головне воно живе, чує та відчуває нас, реагує на наш настрій і навіть самопочуття. © Корпорация Майкрософт (Microsoft Corporation), 2007. Все права защищены. Microsoft, Windows, Windows Vista и другие названия продуктов являются или могут являться зарегистрированными товарными знаками и/или товарными знаками в США и/или других странах. Информация приведена в этом документе только в демонстрационных целях и не отражает точку зрения представителей корпорации Майкрософт на момент составления данной презентации. Поскольку корпорация Майкрософт вынуждена учитывать меняющиеся рыночные условия, она не гарантирует точность информации, указанной после составления этой презентации, а также не берет на себя подобной обязанности. КОРПОРАЦИЯ МАЙКРОСОФТ НЕ ДАЕТ НИКАКИХ ЯВНЫХ, ПОДРАЗУМЕВАЕМЫХ ИЛИ ЗАКРЕПЛЕННЫХ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВОМ ГАРАНТИЙ В ОТНОШЕНИИ СВЕДЕНИЙ ИЗ ЭТОЙ ПРЕЗЕНТАЦИИ.

Слайд 4

Квіткарство виховує в учнів почуття любові до природи та відповідальність за інші живі істоти. Завдяки цьому заняттю діти отримують душевне задоволення, бо розуміють світ навколо себе краще.

Слайд 5

Слайд 6

А так квітнуть наші кабінети та класи, за якими діти доглядають та милують чарівним розмаїттям квітів.

Слайд 7

Слайд 8

Озеленення школи радує око розмаїттям форм, поєднанням кольорів і відтінків, вміло підібраною композицією ароматів.

Слайд 9

Серед квітучих шкільних рослин є такі: хлорофітум (Chlorophytum), філодендрон (Philodendron), дифенбахія (Dieffenbachia), нефролепіс (Nephrolepis), сансев'єрія (Sansevieria), кислиця, оксаліс (Oxalis), кордиліна (Cordylina)

Слайд 10

Примула(Primula), зигокактус (Schlumbergera), колеус (Coleus), зантедехія (Zantedeschia), бересклет (Euonymus), алое (Aloe), товстянка(Crasulla)

Слайд 11

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія