X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Довжина кола. Площа круга

Завантажити презентацію

Довжина кола. Площа круга

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Математичний диктант 1 варіант 2 варіант 1) ________- геометрична фігура, яка складається з усіх точок, рівновіддалених від центра 2) Відстань від центра кола до довільної точки кола називається___________ 2) Відрізок, що з’єднує дві точки кола і проходить через його центр називається__________ 1) __________ - геометрична фігура, яка обмежена колом

Слайд 2

Тема: Довжина кола. Площа круга

Слайд 3

Мета: повторити , систематизувати та поглибити знання учнів про коло, круг та їх частини; виробити вміння знаходити довжину кола та площу круга за формулами; виховувати інтерес до математики, увагу, старанність, здоровий спосіб життя.

Слайд 4

Математичний диктант 1 варіант 2 варіант 3) Запишіть, використовуючи рисунок, які точки належать кругу: 4) Запишіть, використовуючи рисунок, які точки належать колу:

Слайд 5

Математичний диктант 1 варіант 2 варіант 5) Використовуючи формулу d = 2r, знайдіть невідому величину:

Слайд 6

1 варіант 2 варіант 1) КОЛО - геометрична фігура, яка складається з усіх точок, рівновіддалених від центра 2) Відстань від центра кола до довільної точки кола називається РАДІУСОМ 2) Відрізок, що з’єднує дві точки кола і проходить через його центр називається ДІАМЕТРОМ 1) КРУГ - геометрична фігура, яка обмежена колом Перевір себе:

Слайд 7

Перевір себе: 1 варіант 2 варіант T S N P O B C D E O B C E S N P 3) Запишіть, використовуючи рисунок, які точки належать кругу: 4) Запишіть, використовуючи рисунок, які точки належать колу:

Слайд 8

Перевір себе: 1 варіант 2 варіант 6 48 46 15 8 16 5) Використовуючи формулу d = 2r, знайдіть невідому величину:

Слайд 9

Графічний тренінг Давайте із різних кіл за допомогою циркуля «зліпимо» з вами снігову бабу

Слайд 10

А довжина кола від чого залежить? (від довжини діаметра) Який же висновок можна зробити? (чим більший діаметр, тим більша довжина кола, і навпаки) Як називається така залежність? (пряма пропорційна залежність) Від чого залежатиме розмір нашої снігової баби? (від довжини кіл)

Слайд 11

Отже, для всіх кіл відношення довжини кола до діаметра повинно бути одним і тим самим числом? Давайте перевіримо це!

Слайд 12

Експеримент. Робота в парах У вас на партах круг з «лимона». Розділимо цей круг надвоє і розрівняємо ці шматочки. Перед нами – 2 відрізки із трикутниками-зубчиками. Накладемо ці трикутнички.

Слайд 13

У нас вийшов прямокутник із сторонами r та π r (пів довжини кола)! А площу прямокутника ми знайти можемо: треба довжину помножити на ширину, отже: S=r • π r = π r 2 S= π r 2

Слайд 14

Задача № 1

Слайд 15

Задача № 2

Слайд 16

Вправа «Незакінчені речення» «На сьогоднішньому уроці ми дізналися …» «Найбільше мені сподобалось…» «Найважливішим відкриттям для мене було …» «Я тепер знаю такі формули…»  

Слайд 17

Опрацювати: §29-30 Виконати: вправи №№ 767(1), 786.  

Слайд 18

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика