X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чудеса світу

Завантажити презентацію

Чудеса світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала Головко Л.О. вчитель математики Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Слайд 2

Наше завдання Дослідити історичні аспекти побудови відомих споруд шляхом використання комбінацій геометричних тіл. Як теоретичні знання допомагають на практиці?

Слайд 3

Спочатку були “Сім чудес світу” Найбільш знамениті па’мятки скульптури та архітектури, описані стародавнім істориком і мандрівниками, в т. ч. “Батьком історії” Геродотом в Історії; давньоєгипетські піраміди(2550р. До н.е., Гиза, Єгипет); “висячі сади ” Семіраміди у Вавилоні (600р. До н.е.); мавзолей в Галікарнасі (351р. до н.е.,Туреччина); храм Артеміди в Ефесі (550р. до н.е., Мала Азія); Колос Родовський (292 – 280рр. до н.е., о. Родос, Греція), статуя Зевса в Олімпії (435р. до н.е., Греція), маяк на о. Фарос в Олександрії( ІІІст. до н.е., Єгипет).

Слайд 4

До нас дійшли тільки Піраміди Піраміда – многогранник, який складається з плоского многокутника (основи піраміди), точки, що не лежить в площині основи ( вершини піраміди), і всіх відрізків, які з’єднують вершину піраміди з точками основи.

Слайд 5

Екскурс в історію піраміди У німій далечі застигли піраміди Фараонів, величні, як вічність, мовчазні, немов…

Слайд 6

Найвідоміші піраміди: Хеопса ( Хуфу), Хеф-рена (Кафра), Мікеріна.

Слайд 7

Найбільша з них – велика піраміда Хеопса, збудована в ХХVІ ст. до н. е. Висота її 137 метрів, а площа основи близько 55000 кв.м. За легендою, піраміда служила фараонам тією драбиною, якою вони сходили на небо. Із семи відомих історії чудес світу, що не кажіть, а піраміди залишаються дивом №1.

Слайд 8

Однак… Ці найбільші штучні споруди нашої планети давно не є прикметою лише однієї якоїсь країни. Такі рукотворні дива знайдено у найрізноманітніших куточках світу: у Єгипті та Китаї, Судані та Перу, Тибеті та Мексиці, і навіть… в Україні.

Слайд 9

Чудеса світу Стародавній храм Акрональ, він же Парфенок, зайняв своє місце в списку за свою популярність серед архітектурних символів минулої і нинішньої історії.

Слайд 10

Чудеса світу Амфітеатр в центрі Риму бум побудований за знак визволення заслуг легіонерів і на честь святкування перемог Римської імперії. Концепція дизайну віртуально відповідає стилю будь-якого сучасного стадіону і в даний час сприймається як споруда оригінального дизайну.

Слайд 11

Чудеса світу Ейфелева вежа творіння архітектора Густава Ейфеля, це вежа унікального стилю, стала символом Парижа і всієї Франції в цілому.

Слайд 12

Чудеса світу Велика Китайська Стіна – пам’ятник архітектури в північному Китаї. Загальна довжина всіх її ліній 6350 кілометрів.

Слайд 13

Чудеса світу Стоунхендж Споруда епохи мегаліту на Солсберійській рівнині в Англії.

Слайд 14

Чудеса світу Мавзолей розташований в центрі прямокутного майданчика. Знаходиться в місті Агра на півночі Центральної Індії. Платформа з високими(41м) мінаретами по чотирьох кутах. В центрі платформи – гробниця, що має в плані квадрат з скошеними кутами.

Слайд 15

Сучасна Архітектура Дубаї, крім численних хмарочосів, має чим похвалитись: тут розташований єдиний у світі семизірковий готель “Бурж аль Араб”. Схожий на вітрило готельний комплекс – найвищий у світі.

Слайд 16

Висновки В історії людства належне місце займає історія архітектури. Від Єгипетських пірамід до хмарочосів Дубаїв – всюди ми бачимо певні комбінації геометричних тіл. Давнім спорудам більшою мірою характерна наявність канонічних геометричних тіл та їх комбінацій.

Слайд 17

Ресурси Ресурси: Математика. 11 клас підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Г. П. Бевз Тадеєв В.О. Геометрія. Фігури обертання. Векторно-координатний метод: дворівневий підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2004. – 480с. http://www.rusnauka.com/23_D_2009/Stroitelstvo/49638.doc.htm Михайленко В.Е. Конструирование форм современных архитектурных сооружений. / Михайленко В.Е., Ковалев С.Н. – К.: Будівельник, 1978. – 112с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика