X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Числа – наші помічники

Завантажити презентацію

Числа – наші помічники

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як ви розумієте цей вислів? Числа – наші помічники

Слайд 2

Яку роль відіграють числа в нашому повсякденному житті? За допомогою чисел ми рахуємо; За допомогою чисел ми вимірюємо ширину, глибину, висоту, товщину; За допомогою чисел ми розв”язуємо задачі; За допомогою чисел ми дізнаємось котра година; Числа потрібні для визначення маси; Числа служать для підрахунку кількості предметів; Числа використовуються в наукових та виробничих цілях – для обчислень, вирахування пропорцій і т.д.

Слайд 3

Що вам ще хотілось би знати про числа? Що ще можна порахувати за допомогою чисел? Чим числа в давнині відрізнялись від сучаних? Якою буває нумерація? Чи завжди на Землі були числа? Як числа по порядку йдуть? Чи є найбільше число? Кому потрібні дуже великі числа?

Слайд 4

Ми хочемо знати Типові питання: 1. Що таке цифри? 2. Які існують причини виникнення чисел? 3. Чи є важливим для цифри її місце? 4. Якою є роль числа в науці? 5. Як рахували в давнині? 6. Запис числа – який він?

Слайд 5

Ми хочемо знати 7. Кому потрібні великі числа ? 8. Причини появи нуля? 9. Які існують різновиди чисел? 10. Що таке трилліон, і що далі? 11. Як виміряти відстань до зірок? 12. Якими властивостями володіють числа? 13. Як правильно вимовляти числа? 14. Що є спільного між буквами і цифрами?

Слайд 6

ЕКСПЕРТИ Що таке цифри? Чи важливим є для цифри місце? Запис числа – який він? Як правильно вимовляти числа? Якими властивостями володіють числа? Якщо вам це цікаво, то ця група – ваша!

Слайд 7

ВСЕЗНАЙКИ Якою є роль числа в науці? Кому потрібні великі числа ? Як виміряти відстань до зірок? Що таке триліон, і що далі? Якщо вам це цікаво, то ця група – ваша!

Слайд 8

ІСТОРИКИ Які існують причини виникнення чисел? Як рахували в давнині? Причини появи нуля? Які існують різновиди чисел? Що є спільного між буквами та цифрами? Якщо вам це цікаво, то ця група – ваша!

Слайд 9

Що нам варто зробити? Працюючи в групах, дізнатись якомога більше про різноманітні властивості, особливості, значення чисел. Оцінити їхню необхідність для повсякденного життя. Прослідкувати унікальність ввиникнення чисел на Землі. Представити результати своєї роботы в групах.

Слайд 10

Удачі юним дослідникам!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика