X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Готи"

Завантажити презентацію

"Готи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Готи

Слайд 2

Готи — субкультура, що зародилася наприкінці 70-х років XX століття у Великобританії на основі панк-руху.Готична субкультура досить різноманітна і неоднорідна, однак для всіх її представників в тому чи іншому ступені характерні специфічний імідж і інтерес до готичної музики. Від початку будучи молодіжною, нині у світі субкультура представлена людьми віком від 14 до 45 років і старшими.

Слайд 3

Основними складовими субкультури є готична мода і готична музика. До готичної музики відносять готичний рок, дет-рок і дарквейв, хоча це поняття може також включати деякі похідні жанри, наприклад, готичний метал. Fields of the Nephilim, примітий гурт готичного року Clan of Xymox, одні з засновників дарквейву

Слайд 4

Готична мода дуже різноманітна, проте загальними рисами є переважання чорного кольору в одязі, специфічна атрибутика і особливий макіяж. На розвиток готики здійснили вплив певні твори і кінострічки, пізніше елементи субкультурної естетики почали проникати в мистецтво.Особливо тісно готична культура пов'язана з вампірською тематикою.

Слайд 5

Слайд 6

Особливої уваги заслуговує процес одруження готів.

Слайд 7

«Святим» місцем для готів є кладовища. Саме вони надихають, надають сил та почуття повної самотності, яка їм так потрібна.

Слайд 8

Готичні події В даний час існує чимало фестивалів, присвячених головним чином музиці, популярній серед готів. До найбільш відомих з них відноситься британський Whitby Gothic Weekend, який проводиться з 1995 року і кожен раз привертає близько двох тисяч глядачів. Цей захід, що проходить в англійському містечку Вітбі двічі на рік, славиться якісною організацією. У Whitby Gothic Weekend репутація «престижного» фестивалю, і від його відвідувачів вимагають «смаку і витонченості» в одязі й поведінці.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура