X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Готика

Завантажити презентацію

Готика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перлини готики Готика

Слайд 2

Готика – період у розвитку середньовічного мистецтва, що охоплює майже всі сфери матеріальної культури. Термін “готика” був запроваджений в епоху Відродження для позначення всього середньовічного мистецтва, що вважалося “варварським”.

Слайд 3

Готичний стиль зародився у середині XII ст. на півночі Франції. У XIII ст. він поширився на території сучасної Німеччини, Австрії, Чехії, Іспанії, Англії. В Італії та країнах Східної Європи готика з`явилася пізніше і проіснувала там трохи довше - до XVI ст. включно.

Слайд 4

Готичне мистецтво відображало кардинальні зміни в структурі середньовічного суспільства: початок формування централізованих держав, зростання і зміцнення міст. Мистецтво готики залишалося переважно культовим за призначенням і релігійним за тематикою

Слайд 5

Особливе місце у ньому належить собору: неймовірний простір, вежі і склепіння, багатобарвне сяйво вітражів здійснювали сильний емоційний вплив на віруючих. Собор сприймався як символ Усесвіту, набуваючи вигляду величезних ажурних фантастичних споруд. Стрілчасті арки, які протягом розвитку готичної архітектури стали більш витягнутими, загостреними, втілювали ідею спрямованості храму вгору.

Слайд 6

Майже вся архітектура готичних соборів обумовлена одним головним винаходом того часу – новою каркасною конструкцією, що і робить ці собори легко впізнаваними.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Михайлова Вікторія 11 – А клас СЗШ № 156 м. Києва

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Архітектура