X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив християнства на державність Київської Русі"

Завантажити презентацію

"Вплив християнства на державність Київської Русі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Вплив християнства на державність Київської Русі».

Слайд 2

Христия нство (від грец. Χριστός — «помазанник», «месія») — один з напрямків єдинобожжя. Поряд з ісламом та буддизмом входить в число трьох світових релігій. Характерною особливістю християнства, яка відрізняє його від інших напрямків єдинобожжя, є віра в Ісуса Христа як втілення і прояв Бога заради спасіння всього людства і людського суспільства і настанови в істині. В наш час християнство є найпоширенішею у світі релігію — його притримуються близько 2,2 млрд чоловік, що становить більше третини людства. Християнство посідає перше місце у світі за географічним поширенням, тобто майже в кожній країні світу є хоча б одна християнська громада. Христия нство — один з напрямків єдинобожжя. Характерною особливістю християнства, яка відрізняє його від інших напрямків єдинобожжя, є віра в Ісуса Христа як втілення і прояв Бога заради спасіння всього людства і людського суспільства і настанови в істині.

Слайд 3

Виникнення християнства на території Київської Русі Хрестити Київську Русь і проголосити християнство державною релігією припало князю Володимиру Великому. І сама ж світового значення подія хрещення звершилася 988 року в Києві. Беззаперечним є той факт, що ця історична подія відбулася в Києві — столиці Київської держави, яка в той час була язичницькою країною, хоч християнство на її території існувало ще в I ст., коли Євангеліє Христове тут проповідував святий апостол Андрій Первозванний і промовив пророчі слова про пагорби, на яких з часом постав Київ.

Слайд 4

Основоположник християнства в Україні Володимир Святославич — руський державний і політичний діяч з варязької династії Рюриковичів, князь новгородський (973–980), великий князь Київський (978 (або 980)-1015). Відомий також як Володимир Великий, Володимир Святий, Володимир І.

Слайд 5

Хрещення Русі Володимиром Святим

Слайд 6

Значення прийняття християнства для міждержавних відносин Київської держави З прийняттям християнства культура Київської Русі піднялася на новий, більш високий щабель, зміцнилися зв’язки з Візантією, а також християнськими країнами Заходу, які, хоча й конкурували з православною Візантією, але чітко відрізняли християнство від поганства.

Слайд 7

Прийняття християнства сприяло зростанню міжнародного авторитету держави. Хрещення Русі та одруження на Багрянородній сестрі візантійського імператора ввели Володимира у коло християнської сім’ї європейських правителів, а Давньоруській державі відкрили шлях до її визнання європейською християнською спільнотою.

Слайд 8

Розповсюдження християнства.

Слайд 9

Чому вчить християнство? Християнство вчить способу життя , при якому виявляються кращі сторони людини і суспільства. Таким чином він досягає вершину свого духовного, душевного і фізичного розвитку. Християнство є повна і закінчена філософська система. Вона не надумана, а це є Істина про людину, суспільство, світ і про Самого Господа Бога. Можна сказати , що християнське вчення «природно» для людини.

Слайд 10

Християнська любов Нормальне життя будь-якої істоти в світі вимагає від його батьків - на самому початку його життя - багато любові і турботи. Вимоги любові закладено не тільки в кожній людині ,але і в кожній істоті у світі і воно є істинним ключем і двигуном світу. Християнство пояснило нам природу любові, а також відкрило велику істину , що вона - основа життя.

Слайд 11

Гріх і доброчесність Християнство поділяє всю людську діяльність на хорошу і погану ,тобто на доброчесність і гріх. Гріх - це руйнівна поведінка, а чеснота -творчість. Таким чином гріх створює шкоду для людини і суспільства, а чеснота навпаки творить їх. Християнство вчить не грішити ні в справах, ні в словах, ні в думках і таким чином створює спокійну, добру і велелюбну людину.

Слайд 12

Церкви України Церква — культова споруда у православних, католицьких та окремих протестантських християн, у якій відбуваються релігійні богослужіння.

Слайд 13

Михайлівська церква Володимирський собор

Слайд 14

Андріївська церква Софіївський собор

Слайд 15

Дякую за увагу! Презентацію підготувала Тертична Дар’я учениця 8-Б класу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України