X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українсько-Британські відносини

Завантажити презентацію

Українсько-Британські відносини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКІ ВІДНОСИНИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ

Слайд 2

Дипломатичні відносини між двома державами встановлені 10 січня 1992 р. У 1993 р. Презедент України Л. Кравчук відвідав Велику Британію в ході якого відбулась зустріч зі зустрівся з Прем’єр-міністром Д.Мейджором.

Слайд 3

У грудні 1995 року Президент України Леонід Кучма відвідав Великобританію, результатом його візиту було підписання українсько-британської декларації, британська сторона підкреслила, що підтримує прагнення України наблизитися до ЄС, і, можливо, приєднатися до нього.

Слайд 4

Центральне місце у співпраці України з Британією належить торгівлі. Український експорт до Британії є тканини та текстильні вироби, метали та металевий брухт, хімікати. Імпортує Україна у Сполученого Королівства промислове обладнання, ефірні масла, косметику, ліки.

Слайд 5

Саме завдяки Великій Британії Україна стала володаркою своєї Антарктичної станції Академік Вернадський у 1993 р

Слайд 6

Великобританія твердо прописалася у десятці найбільших інвесторів в Українську економіку, вкладаючи в Україну 1,56 млрд дол. Найбільша частка з них : припадає на оптову торгівлю й посередництво у оптовій торгівлі, операції з нерухомістю, оренду, надання послуг підприємцям, припадає на машинобудівну галузь

Слайд 7

Важливим вектором двостороннього співробітництва є нафтогазова сфера.

Слайд 8

2001–2002 роки позначилися дещо погіршенням українсько-британських відносин. З боку британського уряду неодноразово лунала критика стосовно повільності і не вдалості українських реформ, посилення в Україні недемократичних тенденцій, зокрема наступу на свободу слова.

Слайд 9

Після того, як були розпочаті бойові дії в Іраку, Україна неодноразово наголошувала, що засуджує такий спосіб розв’язання конфліктів. У відповідь на це Сполучене Королівство висунуло Україні звинувачення у порушенні норм міжнародного права у галузі торгівлі зброєю.

Слайд 10

Всередині квітня 2002 року Велика Британія та Швеція виступили з ініціативою про встановлення відносин нового типу з країнами, які після розширення Європейського Союзу стануть його сусідами — Білорусь, Молдова та Україна.

Слайд 11

У середині жовтня 2005 року Президент України Віктор Ющенко відвідав Великобританію з робочим візитом. 17 жовтня Віктору Ющенко було вручено нагороду британської організації «Чаттем Хауз», що раніше іменувалася Королівським інститутом міжнародних відносин.

Слайд 12

Оцінки сучасного стану українсько-британської співпраці є на сьогодні доволі неоднозначними. Так, побутує думка, що з трьох європейських китів — Великобританії, Франції та Німеччини, Україна у своїх євроатлантичних прагненнях може спиратися тільки на першого. І, як зазначають дипломати й експерти, якби Париж і Берлін наблизився у своїй позиції стосовно Києва до точки зору Лондона атмосфера і рівень відносин між нашими країнами стали б такими ж, які в українсько-британських, то золотий ключик від європейських і натовських дверей був би у нас майже в кишені.

Слайд 13

Результативність українсько-британської співпраці зростатиме такою мірою, якою Україна наближатиметься до загально прийнятих європейських норм та стандартів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України