X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація роботи історичного гуртка

Завантажити презентацію

Організація роботи історичного гуртка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація роботи історичного гуртка Доповідає: Овчаренко-Шовкопляс Галина Василівна.

Слайд 2

Головним завданням вищої школи – є створення умов для повноцінного виявлення та розвитку особистісних функцій суб’єктів освітнього процесу.

Слайд 3

Пріоритетним завданням освіти України у новому тисячолітті є така організація процесу набуття знань, яка б сприяла розвитку особистості студента, виявлення його творчого потенціалу.

Слайд 4

Гурток – це демократичне студентське об’єднання, мета якого – спонукати студента до певного виду діяльності, розвивати його природні здібності, творчий потенціал, тобто використовувати в повному обсязі особистісно-орієнтований підхід.

Слайд 5

Основною метою історичного гуртка є: всебічний розвиток особистості її нахилів і талантів; підвищення інтересу до історичної дисципліни, її ролі в процесі розвитку людської цивілізації; поглиблене вивчення навчальної програми з дисципліни; розвиток умінь самостійно організовувати навчальну роботу; виховувати повагу до власної історії, любові до рідного краю.

Слайд 6

Основним завданням історичного гуртка є: навчити орієнтуватись у загальних історичних процесах, зіставляти конкретну досліджувану подію чи явище у зв’язку з іншими, на основі набутих знань зіставляти факти, порівнювати та робити висновки.

Слайд 7

Формами та видами діяльності роботи гуртка є: пошуково-краєзнавча робота; участь в організації і проведенні масових заходів; участь в екскурсіях, прогулянках, походах, експедиціях; науково-дослідницька колективна та індивідуальна робота з документами і музейними матеріалами.

Слайд 8

Успіх роботи гуртка залежить від уміння, бажання, ініціативи і знань його керівника, який забезпечує наукове і методичне керівництво.

Слайд 9

Робота предметного гуртка базується на таких принципах: особистісного підходу; індивідуального підходу; відкритості студентського об’єднання, що передбачає добровільність входження в нього; створення оптимальних умов для саморозвитку та самореалізації.

Слайд 10

Типи гурткових занять Вступне Організаційне Звітне Підсумкове

Слайд 11

Робота історичного гуртка здійснюється в двох напрямках:

Слайд 12

Слайд 13

ПЛАН РОБОТИ ГУРТКА може включати такі розділи

Слайд 14

Робочі секції:

Слайд 15

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України