X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Незалежна Україна

Завантажити презентацію

Незалежна Україна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лікарська рослина-подорожник Підготувала Студентка групи ФМ-ІІ Медичного коледжу «монада» Опаленик Владислава

Слайд 2

Подорожник Слово має 2 значення 1. Дикоросла лугова трав'яниста рослина сімейство: Подорожникові, з широким листям і дрібними квітками, зібраними в колос

Слайд 3

Подорожник 2 значення Невеликий птах роду подорожників

Слайд 4

Значення слова «подорожник» Назва цієї рослини бере свій початок від словосполучення «зростаючий по дорогах» і це дійсно так, адже подорожник зазвичай зростає у доріг, на пустирях, біля наших будинків - тобто близько до людей, тому знайти його не складе труднощів.

Слайд 5

Загадки, вірші… Тонке стебло у дороги, На кінці його - сережки, На землі лежать листки - Маленькі лопушки. Нам він - як хороший друг Лікує рани ніг і рук.

Слайд 6

Що за листочок - подорожник? Дивна трава! Що лікуватися нею можна- Знає дітвора! Якщо раптом необережно Пальчик ти поранив, Кожний знає - листочок можна Покласти на рану. Не встигнеш навіть охнуть Швидко пальчик заживе. Ну і, до речі, подорожник Дуже багато де росте. На галявинці, в городі, У дороги там і тут - Тому-то його люди Подорожником звуть!

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України