X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Економічний розвиток України у другій половині 50-х – першій половині 60-х років

Завантажити презентацію

Економічний розвиток України у другій половині 50-х – першій половині 60-х років

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Економічний розвиток України у другій половині 50-х – першій половині 60-х років

Слайд 2

ПЛАН Зміни в управлінні господарством. Розвиток промисловості. Аграрна політика у другій половині 50-х – першій половині 60-х років.

Слайд 3

Ключові терміни та поняття Централізована система господарського управління, реформування економіки, раднаргоспи, МТС, РТС, радгоспи. Основні події 1957 рік – реформа управління економікою: створення раднаргоспів.

Слайд 4

З приходом М.С. Хрущова до влади розпочинається низка реформ по управлінню економікою. Найрадикальнішою серед них була реформа 1957 року. В країні створювались раднаргоспи

Слайд 5

Створення раднаргоспів

Слайд 6

Наприкінці 50-х – у першій половині 60-х років промисловість республіки мала серйозні здобутки. Особливо помітними були успіхи у паливно-енергетичній і металургійній галузях Газогін Шебелинка-Острозька Харківщина Нафтогін «Дружба»

Слайд 7

Шахта «Ясинівська-Глибока» Кременчуцька ГЕС

Слайд 8

Особлива увага приділялась розвитку хімічної промисловості. З 1959-1963 рік на розбудову хімічної промисловості УРСР уряд виділив у 1,5 рази більше коштів, ніж за попередні 40 років Черкаський завод хімічних волокон

Слайд 9

Радянське керівництво від середини 50-х років дедалі більше уваги приділяло розвитку машинобудування і приладобудування Перший у світі генераторний літак Запорізький завод «Комунар» в ТУ-104 1959 році розпочав серійний випуск малолітражок «Запорожець»

Слайд 10

Піднесення сільсьгосподарського виробництва було зумавлено наступними чинниками: 1. Посилення матеріальної зацікавленості колгоспників у суспільному виробництві. 2. Створення умов для розвитку особистого господарства колгоспників. 3. Перехід від жорсткого планування до поєднання централізованого планування з господарською самостійністю колгоспів та радгоспів. 4. Зміцнення матеріально-технічної бази. 5. Підвищення фахового рівня керівництва.

Слайд 11

Першою із масштабних прогам М. Хрущова стала розробка цілинних земель Ю. Бирдін розорює циліну

Слайд 12

З 1955 до 1964 р. надмірно розширювались посіви кукурудзи на зерно і фураж без урахування конкретних ґрунтово-кліматичних умов. Посіви кукурудзи досягли понад 20 % усієї посівної площі, однак врожайність її була низькою.

Слайд 13

У 1958р. машинно-тракторні станції(МТС) було перетворено на ремонтно-тракторні станції(РТС)

Слайд 14

Колгоспи перетворювали на радгоспи. Для зміцнення колгоспно-радгоспної системи влада взяла курс на ліквідацію особистих присадибних господарств. Посилився податковий тиск на селян, обмежувалась кількість утримання худоби.

Слайд 15

Узагальнення Які причини призвели до запровадження раднаргоспів? Назвіть позитивні і негативні наслідки розвитку промисловості. Назвіть позитивні і негативні наслідки розвитку сільського господарства.

Слайд 16

Список використаних джерел Історія України 11 клас О.І. Пометун. Київ “Освіта” 2011. YouTube.com Ning.com Wikipedia.org

Слайд 17

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України