Див. презентація на тему: «Політичні портрети Ф.Д.Рузвельта, Б.Муссоліні, А.Гітлера.»
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Від школи, яка “напихає” знання, до школи – формування життєвих компетенцій. Це і є школа для життя у ХХІ ст. Р.Шиян
Три питання від Петера Гуттенхофера 1. Згадайте Ваше найпрекрасніше переживання у школі? 2. Скажіть, чого Вам бракувало у школі? 3. Опишіть, що б Ви хотіли в школі для своєї дитини?
«Метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».
На які головні компоненти Концепції мають орієнтуватися вчителі початкової школи? 1. Новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. 2. Орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм. 3. Наскрізний процес виховання, який формує цінності. 4. Педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.
Складники для забезпечення успішної організації навчально-виховного процесу Умотивований учитель, який має свободу творчості й розвивається професійно. Децентралізація та ефективне управління, що надасть школі реальну автономію. Нова структура школи, яка дає змогу добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя. Справедливий розподіл публічних коштів, який забезпечує рівний доступ усіх дітей до якісної освіти
Великого значення в Концепції набуває аспект педагогіки партнерства між всіма учасниками освітнього процесу. Утілюючи ідеї педагогіки партнерства, вчителю необхідно використовувати в своїй роботі не тільки стандартні методи організації навчально-виховного процесу, але в більшій мірі виявляти ініціативу і будувати навчання і виховання таким чином, щоб дитина була постійно залучена до спільної діяльності.
Діти покоління Альфа Їх не можна примусити щось робити, з ними потрібно домовлятись. Навчаються, якщо розуміють, для чого їм це потрібно. Для них важливі співпраця та партнерство. Для них не важливі формальні правила. Їм важлива самодисципліна, а не контроль. Залежні від технологій, зайняті кількома справами одночасно, дужі мобільні. Стануть рішучою силою прогресу в нашому столітті.
Майбутні спеціалісти Дизайнер віртуального простору Адвокат з робоетики Біохакер на фрілансі Аналітик даних “Інтернету речей” Дизайнер людського тіла
Створення спільноти в класі (ранкові кола, введення правил) Діти розвиваються в унікальний та індивідуальний спосіб. Діти приходять із власними інтересами та потребами, індивідуальними стилями навчання і здібностями.
Велике слово – ШКОЛА! Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу Софія Русова
Схожі презентації
Категорії