X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Див. презентація на тему: «Політичні портрети Ф.Д.Рузвельта, Б.Муссоліні, А.Гітлера.»

Завантажити презентацію

Див. презентація на тему: «Політичні портрети Ф.Д.Рузвельта, Б.Муссоліні, А.Гітлера.»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ НОВА

Слайд 2

Від школи, яка “напихає” знання, до школи – формування життєвих компетенцій. Це і є школа для життя у ХХІ ст. Р.Шиян

Слайд 3

Три питання від Петера Гуттенхофера 1. Згадайте Ваше найпрекрасніше переживання у школі? 2. Скажіть, чого Вам бракувало у школі? 3. Опишіть, що б Ви хотіли в школі для своєї дитини?

Слайд 4

«Метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».

Слайд 5

На які головні компоненти Концепції мають орієнтуватися вчителі початкової школи? 1. Новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. 2. Орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм. 3. Наскрізний процес виховання, який формує цінності. 4. Педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.

Слайд 6

Складники для забезпечення успішної організації навчально-виховного процесу Умотивований учитель, який має свободу творчості й розвивається професійно. Децентралізація та ефективне управління, що надасть школі реальну автономію. Нова структура школи, яка дає змогу добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя. Справедливий розподіл публічних коштів, який забезпечує рівний доступ усіх дітей до якісної освіти

Слайд 7

Великого значення в Концепції набуває аспект педагогіки партнерства між всіма учасниками освітнього процесу. Утілюючи ідеї педагогіки партнерства, вчителю необхідно використовувати в своїй роботі не тільки стандартні методи організації навчально-виховного процесу, але в більшій мірі виявляти ініціативу і будувати навчання і виховання таким чином, щоб дитина була постійно залучена до спільної діяльності.

Слайд 8

Час Альфа – це період яскравих, творчих, гармонійно розвинених та самодостатніх

Слайд 9

Діти покоління Альфа Їх не можна примусити щось робити, з ними потрібно домовлятись. Навчаються, якщо розуміють, для чого їм це потрібно. Для них важливі співпраця та партнерство. Для них не важливі формальні правила. Їм важлива самодисципліна, а не контроль. Залежні від технологій, зайняті кількома справами одночасно, дужі мобільні. Стануть рішучою силою прогресу в нашому столітті.

Слайд 10

Майбутні спеціалісти Дизайнер віртуального простору Адвокат з робоетики Біохакер на фрілансі Аналітик даних “Інтернету речей” Дизайнер людського тіла

Слайд 11

Створення спільноти в класі (ранкові кола, введення правил) Діти розвиваються в унікальний та індивідуальний спосіб.  Діти приходять із власними інтересами та потребами, індивідуальними стилями навчання і здібностями. 

Слайд 12

Велике слово – ШКОЛА! Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу Софія Русова

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України