X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Данило апостол

Завантажити презентацію

Данило апостол

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Запобігання насильству

Слайд 2

Знайомство Вправа “Мій образ” ІМ’Я Хто я такий? Хобі

Слайд 3

Правила роботи в групі Слухати і чути (один говорить – усі слухать). Бути позитивним. Бути активним. Говорити тільки за темою і від свого імені. Не критикувати: кожен має право на власну думку.

Слайд 4

Не критикувати: кожен має право на власну думку. Конфіденційність. Говорити коротко, по черзі. Дотримуватися регламенту.

Слайд 5

Насильство це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування, що порушують конституційні права і свободи людини та громадянина, завдають їй моральної, фізичної чи психічної шкоди.

Слайд 6

Види насильства фізичне - побиття, штовхання та нанесення інших тілесних ушкоджень; психологічне - психологічне глузування, подавлення волі, образа, приниження, примус, пліткарство і все, що негативно впливає на емоційний і поведінковий розвиток людини; залякування та погрози;

Слайд 7

релігійне - примус до участі в релігійних обрядах; духовне - позбавлення людини можливості вчитися та розвиватися; сексуальне - ймовірна або фактична сексуальна експлуатація людини; зневага - ігнорування важливих аспектів турботи про людину, що може призвести до погіршення її здоров'я.

Слайд 8

Мозковий штурм «Хто може здійснювати насильство?» насильство може здійснювати і ровесник, і більш дорослий школяр, і доросла людина, яку ви знаєте, або ж зовсім незнайомі люди.

Слайд 9

Вправа «Твої дії» поведінка, яка може спровокувати насильство, називається «віктимна» (від лат. «victima» — жертва), тобто, поведінка людини створює передумови для насильства. Така поведінка може бути провокуючою або необережною

Слайд 10

Провокуючою вважається поведінка, за якої потенційна жертва спілкується з незнайомими чи малознайомими людьми: відвідує їхні квартири, залишається наодинці з цими людьми, вживає з ними спиртні напої, не відхиляє натяки на сексуальне зближення, пропускає повз вуха різноманітні жарти сексуального характеру, дозволяє дотики.

Слайд 11

Необережна поведінка не провокує, але створює умові для насильства (зокрема для зґвалтування). Частіше за все це необережні вчинки (наприклад поява в темну пору доби в безлюдному місці). Необхідно уникати такої поведінки.

Слайд 12

Висновки Ти маєш право відмовитися робити те, до чого тебе примушують силою або образливими, злими словами. Твоя власність належить тільки тобі. До тебе ніхто не має права доторкатися.

Слайд 13

Ти маєш право про все розповісти батькам, вчителю, людям, яким довіряєш. Ти можеш попросити про допомогу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України