X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Булгаков і Київ

Завантажити презентацію

Булгаков і Київ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Київ і Булгаков

Слайд 2

Місце, де народилася людина, - це найдорожче для нього. Будь це місто або село, воно назавжди залишиться в серці людини. Адже це маленька батьківщина, де пройшли самі щасливі дні життя. Завжди з любов'ю і ніжністю ми згадуємо цей милий серцю куточок. Узи, що зв'язують людину з батьківщиною, можуть лише слабшати, але вони ніколи не рвуться. От і Михайло Панасович Булгаков був тою людиною, що усім серцем любив свою батьківщину. Письменник народився в 1891 році в Києві. Його батьки знімали будинок на тихій Воздвиженській вулиці. Недалеко знаходилася Воздвиженська церква, де і був хрещений маленький Булгаков. Майбутній письменник був наречений на честь архангела Михайла, заступника Києва. Батьки Булгакова з'їхали з Воздвиженської вулиці, коли йому був один рік. І тому прекрасна Воздвиженська не запам'яталася у творах Булгакова. Місце, де народилася людина, - це найдорожче для нього. Будь це місто або село, воно назавжди залишиться в серці людини. Адже це маленька батьківщина, де пройшли самі щасливі дні життя. Завжди з любов'ю і ніжністю ми згадуємо цей милий серцю куточок. Узи, що зв'язують людину з батьківщиною, можуть лише слабшати, але вони ніколи не рвуться. От і Михайло Панасович Булгаков був тою людиною, що усім серцем любив свою батьківщину. Письменник народився в 1891 році в Києві. Його батьки знімали будинок на тихій Воздвиженській вулиці. Недалеко знаходилася Воздвиженська церква, де і був хрещений маленький Булгаков. Майбутній письменник був наречений на честь архангела Михайла, заступника Києва. Батьки Булгакова з'їхали з Воздвиженської вулиці, коли йому був один рік. І тому прекрасна Воздвиженська не запам'яталася у творах Булгакова.

Слайд 3

Київ завжди надихав Михайла Панасовича Булгакова, давав йому нові теми для добутків. Саме в Києві в Булгакова з'явилося бажання зайнятися літературою. І він поїхав у Москву з твердою рішучістю завоювати своє місце в літературі.

Слайд 4

Слайд 5

Особливе місце у творчості Булгакова займає будинок №13, що на Андріївському спуску. Саме тут оселилися назавжди тіні його героїв. Цей будинок письменник збереже в розповіді "Будинок Ельпит Рабкомуна", у романі "Майстер і Маргарита" і в "Білій гвардії". Будинок №13 описаний у романі "Біла гвардія" як будинок Турбіних: "На вулицю квартира Турбіних була в другому поверсі, а в маленький похилий затишний дворик - у першому"

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України