X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення презентації до уроку

Завантажити презентацію

Створення презентації до уроку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Скрипка Г.В., методист науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання Створення презентації до уроку

Слайд 2

Переваги мультимедійних презентацій Наочність; Доступність; Широкі можливості програми.

Слайд 3

Планування презентації На якому етапі уроку буде використано презентацію? Який унікальний матеріал міститиме презентація? Чим зацікавить презентація учнів?

Слайд 4

На якому етапі уроку використовуватиметься презентація? Актуалізація опорних знань. Вивчення нового матеріалу. Подання матеріалу вчителем (з використання інтерактивної дошки і без). Індивідуальне вивчення матеріалу з подальшим обговоренням, узагальненням чи навчанням інших. Закріплення нового матеріалу. Формування вмінь і навичок. Самоконтроль та контроль.

Слайд 5

Правила створення презентацій для учнів Стислий та чіткий виклад матеріалу, максимальна інформативність тексту. Ретельно структурована інформація. Важлива інформація (висновки, визначення, правила тощо) – великим та виділеним шрифтом в лівому верхньому кутi слайда.

Слайд 6

Правила створення презентацій для учнів Дотримання “принципу шести”: на слайді — не більше шести рядків, кількість слів в одному рядку не перевищує п’яти-шести. Кожному положенню (ідеї) – окремий абзац. Відсутність орфографічних, граматичних і стилістичних помилок.

Слайд 7

Дизайн слайдів Аспекти дизайну слайдів: текстове оформлення, композиція об’єктів, дизайн кольорів.

Слайд 8

Текстове оформлення Важливу інформацію краще виділяти кольором і напівжирним шрифтом, а не іншою гарнітурою. Розмір шрифту для основного тексту повинен бути не меншим 24 кегля (для окремих підписів, коментарів можна використовувати 22, 20 кеглі). Використовувати шрифт без засічок, а не із засічками.

Слайд 9

Дизайн кольорів Текст і фон повинні бути контрастні по кольору. Один слайд – три-чотири кольори. Один стиль оформлення і кольорова схема усіх слайдів. Стимулюючі (теплі) кольори сприяють збудженню й діють як подразники. Дезінтегруючі (холодні) кольори заспокоюють, викликають сонливий стан. Нейтральні кольори: світло-рожевий, жовто-зелений, коричневий.

Слайд 10

Допустимі сполучення кольорів в презентаціях Зі світлим текстом на темному тлі З темним текстом на світлому тлі Білий на синьому Жовтий на чорному Білий на червоному Білий на зеленому Білий на чорному Чорний на жовтому Зелений на білому Червоний на білому Синій на білому Чорний на білому

Слайд 11

Найбільш популярні недоречності: Презентація – дублювання підручника. Презентація – заміна практичної діяльності учнів на уроках фізики, хімії тощо. Занадто довга презентація (більше 20-25 хвилин). Презентація – анімоване (звукове) шоу. Недотримання авторських прав.

Слайд 12

Що тут не так?

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Способи описування алгоритмів Словесний – заснований на тій чи іншій природній мові спілкування; можуть використовуватись математичні символи і вирази; У вигляді блок-схем – складається за допомогою геометричних фігур-блоків, кожен з яких відповідає певній операції. На навчальній алгоритмічній мові (НАМ) – за допомогою спеціального алфавіту та службових слів.

Слайд 16

ЧОРНЕ   МОРЕ   —   внутрішнє море басейну  Атлантичного океану,  що лежить мiж Європою та Aзією.  

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Це вже краще…

Слайд 21

Слайд 22

Коло. Довжина кола.

Слайд 23

O т.О – центр кола А Р В АО – радіус (r) ВР – діаметр (d) d = 2·r

Слайд 24

Довжина кола позначається літерою С.

Слайд 25

Результати вимірів Зелене коло: d = C = C:d = Жовте коло: C = C:d = d = Синє коло: C = C:d = d =

Слайд 26

Корисні ресурси Як підготувати урок із використанням мультимедійних презентацій: практичні поради фахівців Типові помилки при створенні презентації Смерть от PowerPoint и как от нее спасаться (О. Каптєрєв) Як зробити презентацію для уроку Створіть свою першу презентацію Бесплатный видеокурс по PowerPoint 2010 Правила создания презентации от Стива Джобса

Слайд 27

Дякую за увагу!

Слайд 28

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика