X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
рання творчіст

Завантажити презентацію

рання творчіст

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему «Око і зір та вади зору» Войтюк Юлія 9 клас

Слайд 2

Мета:Ознайомити учнів з оптичною системою ока людини та будовою і функціями ока та вадами зору План 1.Ознайомитись с поняттям «око» 2.Дізнатися детальніше про «будову ока» 3.Цікаві факти про «око людини» 4.Які існують «вади зору» 5.Деталі про «корекції зору»

Слайд 3

О ко (лат. oculus) — парний сенсорний орган (орган зорової системи) людини і тварин, що володіє здатністю сприймати електромагнітне випромінювання у видимому діапазоні довжин хвиль і забезпечує функцію зору.

Слайд 4

Будова ока людини та тварини

Слайд 5

Наші очі містять більше ста мільйонів клітин, які всі чутливі до світла. Саме завдяки очам людина отримує до вісімдесяти відсотків інформації зовнішнього світу.В секунду наші очі здатні фокусувати відразу на п’ятдесяти речі.А за все життя людина бачить близько двадцяти чотирьох мільйонів різних зображень.Людина моргає близько п’ятдесяти тисяч разів на день.Моргання можно порівняти з двірниками на машині,які очищають скло від всього зайвого та непотрібного.Така ж функція і моргання. Декілька фактів про очі людини

Слайд 6

Види вад зору,що існуюють 1.Далекозорість 2.Короткозорість 3.Нормальний зір

Слайд 7

Короткозо рість або міопія — дефект зору, коли людина чітко бачить лише близько розташовані предмети, результат підвищеної заломлювальної сили оптичних середовищ ока (кришталика, рогівки) або надто великої довжини осі (при нормальній заломлювальній силі) очного яблука. Далекозорість або гіперметропія — це вада зору, що виникає внаслідок послаблення оптичної системи ока, і проявляється у вигляді нездатності сфокусувати зір на прилеглому об'єкті.

Слайд 8

Способи корекції зору Окуляри для корекції вад зору – оптичний прилад,який застосовують для виправлення вад зору. Контактні лінзи,невеликі лінзи,виготовляються з прозорих матеріалів.Контактні лінзи надягають безпосередньо на очі для корекції зору. Лазерна корекція зору змінює кривизну рогівки,яка є одним з елементів ока,що дозваляє фокусувати світло на сітківці.За допомогою лазера ми можемо переформувати контур рогівки,знімаючи малесеньку частинку тканини рогівки.

Слайд 9

Висновок За допомогою цього проекту,ми дізналися про поняття «око»,про будову «ока» та кожну функцію,що відповідає за «око».Дізналися про декілька цікавих фактів про «око».Про «вади зору» та способи «корекції зору»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика