X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила поведінки за комп'ютером

Завантажити презентацію

Правила поведінки за комп'ютером

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки за комп'ютером Навчальний матеріал для 2 класу

Слайд 2

Знай Робоче місце за комп'ютером потрібно тримати у порядку. Не клади зайвих речей на стіл біля комп'ютера і на монітор. Прибирай пил з комп'ютера спеціальною ганчіркою.

Слайд 3

Пам'ятай Не можна торкатися з'єднувальних дротів. Не можна дозволяти молодшим навіть підходити до комп'ютера. Не можна залишати на самоті з комп'ютером домашніх тварин.

Слайд 4

Виконуй Слідкуй за осанкою (спина повинна бути прямою). Очі розташовуй на відстані 50 – 60 см від екрану монітору. Кожні 30 хвилин роби перерву у своїй роботі.

Слайд 5

Правила поведінки у комп'ютерному класі Наведемо правила техніки безпеки, яких ви маєте обов'язково дотримуватися, працюючи у комп'ютерному класі.

Слайд 6

Знай Робота учнів у комп'ютерному класі дозволяється тільки у присутності вчителя. У комп'ютерному класі учні мають зберігати тишу і порядок, виконувати всі вимоги вчителя. Входячи до комп'ютерного класу, обов'язково скинь верхній одяг.

Слайд 7

Пам'ятай Не можна приєднувати або від'єднувати кабелі, зачіпати рознімні з'єднання, дроти та розетки. Не можна пересувати комп'ютери, відкривати системний блок. Не можна намагатися самостійно усунути несправності роботи апаратури. Якщо виникли несправності, негайно звертайтесь до викладача. Не можна під час роботи стукати по клавіатурі та без потреби натискати клавіші.

Слайд 8

Виконуй Дотримуйся правильного режиму роботи за комп'ютером. У разі появи різання в очах, різкого погіршення зору, болю в пальцях та кистях рук, посилення серцебиття слід відразу залишити робоче місце, сповістити про свій стан вчителю.

Слайд 9

Висновки Виконання правил поведінки за комп'ютером збереже ваше здоров’я. Пам'ятайте про це!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика