X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила поведінки у комп'ютерному класі

Завантажити презентацію

Правила поведінки у комп'ютерному класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки у комп'ютерному класі Без дозволу вчителя не заходь до комп'ютерного класу, не вмикай ніякі пристрої. Не торкайся розеток, проводів, тумблерів, кнопок, не принось зайві речі, не працюй мокрими руками.

Слайд 2

Правила поведінки у комп'ютерному класі Сидячи за комп'ютером, спину тримай рівно. Бережи зір! Відстань між комп'ютером і твоїми очима має бути не менше як 50см.

Слайд 3

Для подальшої роботи нам необхідно пригадати Де в житті ми з вами зустрічаємося з поняттями інформація, повідомлення? Які органи чуттів має людина? Яка різниця між звуком і літерою, між числом і цифрою? Наведіть як ви передаєте, зберігаєте інформацію?

Слайд 4

Тема уроку: «Поняття про інформацію та способи її подання. Дані. Різновиди інформаційних повідомлень.»

Слайд 5

На сьогоднішньому уроці нашою метою є: Ввести поняття інформації, даних, інформаційного повідомлення; Навчитися описувати способи подання повідомлень; різновиди інформаційних процесів: отримання, збирання, зберігання, пошуку, обробки і передавання інформації; Вміти називає види повідомлень.

Слайд 6

Повідомлення Повідомлення – це послідовність сигналів різної природи: звуків, символів, зображень, жестів тощо Владик залишив мамі записку, що він пішов до Валери грати на комп'ютері Рекламний щит повідомляє про початок вступної кампанії до ВУЗу

Слайд 7

Слайд 8

Повідомлення, яке не підвищує рівень обізнаності або не зменшує невизначеність, несе шум.

Слайд 9

Повідомлення несе шум, якщо: Містить неправильні твердження, відомості, факти Містить уже відомі відомості, факти Має зміст, який людина не може зрозуміти

Слайд 10

Інформація передається за допомогою повідомлень

Слайд 11

Інформація – це відомості про оточуючий нас світ та процеси, що в ньому відбуваються. Інформація передбачає існування матеріального носія інформації, джерела, передавача, приймача та каналу зв’язку між передавачем та приймачем інформації.

Слайд 12

Слайд 13

Повнота : якщо вас повідомлять, що буде контрольна, але не зазначать, з якої теми та з якого предмету, то інформація буде неповною. Достовірність : якщо вам скажуть, що контрольна буде завтра, а насправді вона буде післязавтра, то інформація буде недостовірною. Корисність : якщо ви дізнаєтеся, що контрольна буде з певної теми математики, то отримана інформація буде для вас корисною. Своєчасність : якщо ви дізнаєтеся про контрольну вже після її проведення, то отримана інформація буде несвоєчасною. Зрозумілість : якщо інформацію про контрольну передати азбукою Морзе, яку ви не знаєте, то така інформація буде для вас незрозумілою.

Слайд 14

Інформаційні процеси Інформаційні процеси – це процеси збирання, отримання, зберігання, передавання, опрацювання і захисту повідомлень

Слайд 15

Слайд 16

Дані – це повідомлення, зафіксовані у певному вигляді, зручному для їх зберігання, передавання та опрацювання

Слайд 17

ОТЖЕ Які дії можна виконувати з інформацією? Наведіть приклади ситуацій, у яких ви є передавачем або приймачем інформації. Яку роль – передавача чи приймача – на цьому уроці вам доводилося найчастіше виконувати ? Що було матеріальним носієм інформації в наведеному прикладі?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика