X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перекладач

Завантажити презентацію

Перекладач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя майбутня професія – лікар Виконала Лисечко Ірина

Слайд 2

Лікарське мистецтво формується не відразу, поступово виробляється вміння правильно говорити про хворобу, викладати факти так, щоб вони сприяли не погіршенню, а поліпшенню стану хворого.

Слайд 3

Збереження лікарської таємниці: - один із основних,фундаментальних морально-етичних принципівмедицини, в якому проявляється діалектичнеспіввідношення особистого і суспільного.

Слайд 4

Професія лікаря вимагає високої внутрішньоетичної культури. Довіри хворих. Медичний працівник - спокійний та впевнений, проте незарозумілий. Рішучість і швидкість висновків та дій поєднуються в ньому з співчутливістю й водночас делікатністю.

Слайд 5

Початки лікування виникли на найраніших стадіях існування людини. У стародавніх країнах Сходу набула розвитку жрецька, або храмова, медицина.Значних успіхів досягла медицина у античних державах(давньогрецький лікар Гіппократ, римський природознавець Клавдій Гален, александрійські лікарі Герофіл і Ерасістрат).Давньокитайська медицина використовувала понад 2000 лікарських засобів (женьшень, камфору та ін.),застосовувала метод голкотерапії. Відносно високого рівнядосягли в стародавній Індії анатомія і хірургія. Людей в основному лікували травами, які були зроблен самостійно.

Слайд 6

Я обираю медицину! Я з впевненістю можу сказати, що цей крок є свідомий.У моїй родині багато лікарів. Я також хочу обрати цю стежку. Лікувати людей, рятувати їхнє життя, пізнавати людину з біологічної точки зору - ось що цікавить мене в цій професії, але найбільше я б хотіла працювати з дітьми, тобто бути дитячим лікарем - педіатром. Я сподіваюсь, що стану хорошим спеціалістом в області медицини.

Слайд 7

Я вважаю, що ґрунтовну освіту можна отримати саме в Львівському медичному університеті імені Данила Галицького.

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика