навчання в інтернеті
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Каталоги освітніх сайтів; Інтерактивне дистанційне навчання; Електронні бібліотеки; Інтернет-енциклопедії; Сайти навчальних закладів; Дистанційні олімпіади, конкурси, проекти.
Освітній портал http://www.osvita.org.ua ; Репетитор http://repetitor.ua ; Каталог освітніх ресурсів http://rubook.ru ; Навчання.ру http://ucheba.ru ;
Сайт університету штату Колорадо Сайт університету штату Колорадо привабливий тим, що на ньому є величезна кількість матеріалу для технічного та наукового профілю: на сайті можна переглянути або завантажити величезну кількість створених віртуальних моделей з різних навчальних дисциплін (хімія, фізика, біологія, геологія тощо). Пояснення до моделей виконані багатьма мовами, отже можна із комфортом користуватися даним ресурсом, до того ж кількість моделей щодня поповнюється. Кожна модель має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дає право учневі власноруч промоделювати певне явище, самому проаналізувати та обробити результат своєї роботи.
Київський політехнічний інститут Найбільшим українським центром дистанційного навчання є Український інститут інформаційних технологій в освіті Національного технічного університету України, який пропонує всім охочим пройти дистанційне навчання за понад 200 дистанційними навчальними курсами (біологія, історія України, хімія, географія, фізика, математика). Нажаль, дистанційне навчання, яке пропонує даний навчальний заклад, є платним.
Центр дистанційного навчання eLearning У наш час стрімкого розвитку набуває дистанційне навчання у Росії, одним з найбільш відомих центрів дистанційного у цій країні є eLearning. Спеціалізація цього центру – курси економічного та юридичного профілів навчання.
На сайті цієї бібліотеки подано інформацію про понад 450 тис. книг та понад 63 тис. електронних документів. Для швидкого пошуку потрібної книги відвідувачам пропонують використати спеціальні каталоги, у яких міститься докладна інформація про дану книгу, також міститься спеціалізований пошук інформаційних ресурсів (рефератів, курсовий робіт тощо).
Українська інтернет-бібліотека Українського центру, у якій зібрано книги українською мовою. Даний веб-портал відрізняється від інших тим, що на ньому максимізував свою дію пошук твору: тепер можна знайти потрібний твір за назвою, автором, розділом в творі або уривком твору.
Відкрита наукова інтернет-бібліотека представляє собою величесний веб-портал, присвячений книжкам з науково дослідницькими текстати з біології, фізики, хімії, геології, деякі з книжок, які представлені на сайті є ексклюзивними, тому електронні версії рідкісних та унікальних книжок, яких не має у архіві звичайних бібліотек, обов’язково містяться на цьому сайті.
Вікіпедія — відкрита багатомовна вікі-енциклопедія, якою опікується некомерційна організація «Фонд Вікімедіа». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року. Вікіпедія містить майже 22 млн. статей, що написані добровольцями з усього світу. Учасників Вікіпедії називають вікіпедистами.
Дана енциклопедія представляє собою портал, на якому можна знайти різноманітну інформацію про тваринний світ планети, яка проілюстрована професійними фотографіями тварин. Інтерфейс сайту максимально оптимізований для учнів, тому на ньому легко можна виділяти та обробляти найбільш цікаву інформацію.
Схожі презентації
Категорії