X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Навчання в Інтернеті. Варіант 9

Завантажити презентацію

Навчання в Інтернеті. Варіант 9

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Викладач інформатики Панютинського професійного аграрного ліцею Андрющенко О.В. Навчання в Інтернеті До уроку інформатики

Слайд 2

Для сучасної людини важливим є опанування інформаційних технологій, вміння застосовувати їх в навчальній і професійній діяльності, навички самостійного отримання потрібної інформації з використанням різноманітних засобів.

Слайд 3

Програмні засоби навчального призначення або ресурси в мережі Інтернет – дають можливість самостійно отримувати потрібну інформацію

Слайд 4

В Інтернеті на українських і зарубіжних сайтах можна знайти багато матеріалів, які можуть бути корисними для поглиблення та розширення знань з різних предметів і розв‘язування різноманітних навчальних завдань

Слайд 5

Вавілонська бібліотека Мережа стрімко перетворювалася на гігантську бібліотеку, в якій можна було знайти відомості без перебільшення на будь-яку тему, а також в універсальний засіб комунікації Всесвітня інформаційна система World Wide Web, створена в 1991 році Тімом Бернерсомлі, зазвичай звана Internet, провела справжню революцію в науці, культурі, зрештою - у всіх галузях людської діяльності, так або інакше пов'язаних з інформацією.

Слайд 6

Для допомоги у вивченні окремих предметів розроблені сайти, які містять добірки інформаційних матеріалів з предмета. Для пошуку можна скористатися допомогою улюбленого браузера.

Слайд 7

Сайт Шкільна фізика http://sp.bdpu.org/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 8

Хімічний портал http://chemportal.org.ua/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 9

Український біологічний сайт http://biology.org.ua/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 10

Українська мова – Нова мова http://novamova.com.ua Знати, вміти, використовувати!

Слайд 11

Історія і географія http://izbornyk.org.ua/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 12

7 чудес України http://7chudes.in.ua/

Слайд 13

Країни світу http://svit.ukrinform.ua/

Слайд 14

Мала академія наук http://www.man.gov.ua

Слайд 15

Острів знань http://ostriv.in.ua/

Слайд 16

Інформатика для всіх http://allinf.at.ua/

Слайд 17

В Інтернеті представлено велику кількість веб-енциклопедій та енциклопедичних словників як з окремих предметних областей, так і універсальних, що охоплюють різні галузі знань.

Слайд 18

Українська літературна енциклопедія http://www.ukrlib.com.ua

Слайд 19

Найбільш відомі є універсальні електронні енциклопедії Вікіпедія (http://uk.wikipedia.org), Мегаэнциклопедия Кирилла и Мефодия (http://www.megabook.ru), Мировая цифровая библиотека (http://www.wdl.org/ru)

Слайд 20

Вільна багатомовна енциклопедія Wikipedia була започаткована в січні 2001 року. Вона побудована на технології ВікіВікі. На основі цієї технології створюються колекції записів, що пов‘язані між собою, так званий колективний гіпертекст.

Слайд 21

http://uk.wikipedia.org/

Слайд 22

Матеріали енциклопедії створюються, уточнюються та доповнюються зусиллями всіх бажаючих. При цьому організатори стежать, щоб у кожній статті подавалася нейтральна точка зору, наводилися посилання на джерела. Статті Вікіпедії не мають авторства та можуть використовуватися.

Слайд 23

Кожна стаття Вікіпедії входить до певної категорії. Категорії об’єднуються в тематичні розділи. Усього виділено 8 основних розділів

Слайд 24

http://uk.wikibooks.org/

Слайд 25

Проекти Вікімедіа

Слайд 26

Вікісловник http://uk.wiktionary.org/

Слайд 27

Вікіджерела http://uk.wikipedia.org/

Слайд 28

Вікіцитати http://uk.wikipedia.org/

Слайд 29

META — український пошуковий портал в Інтернеті

Слайд 30

Віківиди довідник із таксономії біологічних видів, заснований на технології вікі. Один із проектів «Фонду Вікімедіа».

Слайд 31

Фонд «Вікімедіа» (Wikimedia Foundation Inc.) — непідприємницька організація, яка забезпечує матеріальне підґрунтя для численних Інтернет-спільнот, що створюють літературу, яка вільно розповсюджується; виконує в них функції керування. http://uk.wikipedia.org/wiki/

Слайд 32

Віківерситет бета - центр координації для усіх мовних розділів проекту «Віківерситет» http://beta.wikiversity.org/wiki/

Слайд 33

Дистанційне навчання – форма організації навчання з використанням інформаційних телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та учнів на різних етапах навчання та самостійну роботу учнів з матеріалами, розміщеними в мережі.

Слайд 34

Дистанційне навчання забезпечує: вибір місця, часу та темпу навчання; отримання навчальних матеріалів від викладача; отримання консультацій від викладача; здійснення контролю за рівнем засвоєння матеріалу учнем.

Слайд 35

В Україні система дистанційного навчання впроваджується окремими навчальними закладами та бізнес-структурами як форма отримання другої вищої освіти, підвищення кваліфікації, навчання персоналу, організації навчання людей з особливими потребами.

Слайд 36

http://www.testportal.org.ua/

Слайд 37

http://www.testportal.org.ua/

Слайд 38

http://dl.kharkiv.edu/

Слайд 39

Вебінар (відеомовлення, або асиметрична відеоконференція ) – це особливий формат онлайн-спілкування, що дозволяє розділити ролі між усіма допустимими учасниками конференції. Умовно, це ролі Лектора і Студентів.

Слайд 40

Вебінар повністю відтворює атмосферу звичайної університетської лекції. Студенти можуть бачити і слухати Лектора, відправляти йому запитання з аудиторії або давати короткі відповіді на поставлене всій аудиторії питання. При цьому Лектор через програму для вебінарів може бачити і чути кожного зі своїх слухачів.

Слайд 41

Відеоконференція Відеоконференція - технологія, яка дозволяє в режимі реального часу віддаленим абонентам у різних точках світу вільно чути і бачити один одного, одержувати і передавати дані, обмінюватися будь-якими файлами. Адже погодьтеся, що в сучасному світі інформація є найбільш цінним ресурсом для бізнесу і повсякденного життя. Від швидкості обміну інформацією, від оперативності передачі даних, від вчасно прийнятого і озвученого рішення залежить успішність і процвітання як і будь-якого бізнесу, так і окремо взятої людини.

Слайд 42

Системи відеоконференції в освіті Компанія ВідеоПорт пропонує інноваційні підходи до навчання - програми та софт для відеоконференцій. Адже таке рішення забезпечує: доступність у всіх куточках світу; нову якісну ступінь освіти - студентів навчають провідні викладачі; здатність оперативно зібрати учасників в одному місці; швидкий обмін інформацією; аудиторії он-лайн - економія для всіх; безпеку, комфорт і легкість у використанні.

Слайд 43

Дистанційно на даний момент можна отримати практично будь-які знання, починаючи від короткострокових курсів і закінчуючи вищою освітою. http://www.iatp.kharkov.ua/

Слайд 44

методи усного викладу знань вчителем і активізації пізнавальної діяльності учнів: розповідь, пояснення, лекція, бесіда; метод ілюстрації і демонстрації при усному викладі матеріалу, що вивчається; методи закріплення матеріалу, що вивчається: бесіда, робота з підручником; методи самостійної роботи що вчаться по осмисленню і засвоєнню нового матеріалу: робота з підручником, лабораторні роботи; методи учбової роботи по застосуванню знань з практики і виробленню умінь і навиків: вправи, лабораторні заняття; методи перевірки і оцінки знань, умінь і навиків учнів: повсякденне спостереження за роботою учнів, усний опит (індивідуальний, фронтальний, ущільнений), виставляння поурочного балу, контрольні роботи, перевірка домашніх робіт, програмований контроль. Методи вчення дистанційно

Слайд 45

Перевір себе На яких ресурсах можна отримати необхідні навчальні матеріали? Охарактеризуйте їх Назвіть відомі вам сайти веб-енциклопедій. Що таке дистанційне навчання? Які центри вам відомі? Що таке вибінари? Д/з: §4.2 с.270-279

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика