X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мова програмування PHP

Завантажити презентацію

Мова програмування PHP

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мова програмування PHP

Слайд 2

Можливості PHP Форми З його допомогою можна отримати інформацію, введену користувачем у формі. Тобто ви можете створити красиву форму, але без PHP або іншої подібної мови всі дані просто зникнуть, коли він натисне кнопку «Відправити».

Слайд 3

Бази даних До сайту на PHP підключається база даних. Це багато в чому спрощує розробку, тому що вся інформація буде зберігатися в таблицях, а не в самому коді. Так швидше редагувати і додавати дані на сайт. Наприклад, відомості про користувача. Якби не бази даних, довелося б зберігати всі авторизовані дані в коді, а це не найкращий варіант, тому що тоді завантаження тривала б вічність.

Слайд 4

Динамічні сторінки Це одна з кращих можливостей PHP. Наприклад, якщо потрібно створити десять сторінок на html. Також якщо потрібно внести зміну в дизайн, то доведеться переробляти всі десять файлів. А якщо сторінок буде кілька десятків, сотень або навіть тисяч, то потрібно буде зайнятися і ними. На PHP досить створити один файл, який буде відповідати за головну сторінку, каталог товарів і все інше.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика