X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мікропроцесори та історія їх створення"

Завантажити презентацію

"Мікропроцесори та історія їх створення"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мікропроцесори та історія їх створення Виконала Поречна Поліна

Слайд 2

Мікропроцесор Мікропроце сор— інтегральна схема, яка виконує функції центрального процесора (ЦП) або спеціалізованого процесора. Сьогодні слово мікропроцесор є практично повним синонімом слова процесор, оскільки функціональний блок, що на ранніх стадіях розвитку обчислювальної техніки займали цілу плату чи навіть шафу, тепер вміщається в одну невеличку інтегральну схему із сотнями мільйонів транзисторів всередині.

Слайд 3

Intel Celeron 1100 Socket 370

Слайд 4

Історія Перші мікропроцесори з'явилися на початку 1970-х і використовувалися в електронних калькуляторах для обробки 4-бітних слів. Поява 8-бітних процесорів з 16-бітною адресацією в середині 1970-х. Довгий час процесори складалися з малих і середніх інтегральних схем, що містили в собі еквівалент від кількох до кількасот транзисторів. Починаючи з 1970-х збільшення процесорної потужності розвивається за правилами так званого закону Мура. Першим загальнодоступним мікропроцесором був 4-розрядний Intel 4004.

Слайд 5

Перший мікропроцесор: Intel 4004

Слайд 6

Мікропроцесорна система Програма — це сукупність команд (правил), що виконуються в послідовності, заданій алгоритмом. Для зв'язку з зовнішними пристроями існує інтерфейс. . Головними в інтерфейсі є магістралі. Магістраль — це сукупність провідників, для яких строго нормовані логічні рівні «0» та «1». За призначенням, шини поділяються на три типи: -адресні; -даних; -керування.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика