X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Майбутнє технологій

Завантажити презентацію

Майбутнє технологій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Underkoffler: управління комп’ютером за допомогою жестів Японськими ученими була розроблена інноваційна система управління комп’ютером за допомогою жестів Undercoffler. Замість стандартної мишки на долоні користувача надягають спеціальні рукавички, зв’язані за бездротовою технологією з декількома камерами, що фіксуютьїх рухи. Дана технологія може бути знайома по аксесуарах до ігрових консолів, проте Underkoffler пропонує використовувати даний інтерфейс при повсякденній експлуатаціїкомп’ютера. Розробники сподіваються, що з часом технологія набуде достатнього поширення, зараз її вартість складає близько $25 тисяч.

Слайд 2

Fujitsu презентувала технологію оптичної передачі даних зі швидкістю 40 Гбіт/сек Компанія Fujitsu представила нову систему передачі даних оптичним кабелем, здатну передавати інформацію на швидкості 40 Гбіт/сек. Технологія спирається на нову структуру, енергоспоживання якої вдвічі нижче, ніж у наявних комерційних розробок, що передають усього 10 гігабіт інформації за секунду. За рахунок цього вдалося відмовитися від дорогих теромоелектрчних контролерів, що захищають від перегріву. Fujitsu сподівається, що новий лазер дасть змогу компаніям перейти з 10-гігабітних сітьових каналів на 40-гігабітні без необхідності встановлення потужних енергетичних блоків та систем тепловідведення. Лазерний промінь побудований на базі арсениду алюмінію, галію та індія з напівізолюючою структурою оптичного хвилеводу і здатний генерувати хвилю задовжки 1,3 нанометра, за рахунок чого і досягається швидкість інформаційного обміну у 40 Гбіт/с, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на oszone.net.

Слайд 3

Віртуальна лазерна клавіатура Віртуальна лазерна клавіатура дозволяє друкувати на будь-якій плоскій поверхні Компанія Maplіn оголосила про створення лазерної проекційної клавіатури, що дозволяє робити набір тексту на будь-якій невідображаючій поверхні. Даний пристрій працює, відслідковуючи рухи пальців за допомогою оптичної системи, і включає функції як клавіатури, так і миші. Зв’язок з комп’ютером або смартфоном здійснюється за допомогою протоколу Bluetooth. Як заявляє компанія-розробник, даний засіб досить зручний у використанні; також він знижує з рук навантаження, пов’язане з використанням стандартної клавіатури. Проектовані клавіші досить великі для того, щоб забезпечити максимальну швидкість друку при мінімумі помилок. Чи стане даний пристрій достатньо зручним для використання в мобільному режимі, поки невідомо. Єдиний можливий недолік розробки – відсутність механічного зворотнього зв’язку, до якого так звикли користувачі, що працюють на традиційних моделях.

Слайд 4

Пульт-миша C@t-one Пристрій, об’єднуючий функції універсального пульта дистанційного керування і комп’ютерної миші для HTPC, представила корпорація Nanao (торгівельна марка Eizo). Незвичайний формою пульт-миша отримав назвe C@t-one. В управлінні побутової аудіо- і відеотехніки він покладається на інфрачервоний канал. Для взаємодії з ПК використовується 2,4-ГГц радіоканал. Відповідний usb-приймач входить в комплект постачання. Радіус дії складає 10 м. Реалізовані функції переміщення покажчика миші, коліщатка прокрутки і двох кнопок. Якщо миша не використовується протягом 30 хвилин, вона автоматично переходить в режим енергозбереження. Діаметр «колеса» складає 83 мм, висота — 33 мм. USB-приймач має розміри 18 х 47,2 х 9,4 мм. Ціна новинки приблизно дорівнює $120.

Слайд 5

Apple презентує прозорий ПК. Apple Computer після річної перерви вирішила переможно повернутися на ринок із продуктом, який знаходиться поза конкуренцією по параметру ціна/виробництво. ІМам, нагадуючи перші моделі Macintosh поєднанням типу “все в одному”, одночасно своїм дизайном символізує компанію “Думай по-новому” (Think Different), яку проводить Apple. В напівпрозорий біло-синій корпус вмонтовані монітор і системний блок з процесором 750 Power PC 233 MHz, 32 МВ оперативної пам’яті, 512 КВ вторинної кеш-памяті, жорстким диском ємкістю 4 GB, модемом, адаптером і приводом CD-ROM. В іМас вперше серед комп’ютерів Apple в повній мірі задіяний інтерфейс USB, через який підключається навіть мишка і клавіатура. Наявність USB дозволяє власником іМас використовувати ту ж стандартну недорогу периферію, яку широко використовують з ПК на базі чіпів Intel. Початок продажу іМас планують на літній період – сезон закупок для нового навчального року. “ДКТ” презентує портативні половинки від Toshiba.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика