X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет і наше життя

Завантажити презентацію

Інтернет і наше життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Глобальна компютерна мережа, яка охоплює весь світ. Має 2,5 млрд.(34% населення світу) користувачів в більш ніж в 200 країнах світу (липень 2012 року.) США – 254 млн. Росія – 67 млн. Японія – 101 млн. Україна – 15 млн.

Слайд 3

У 1969 році Міністерство оборони США започаткувало розробку проекту, котрий мав на меті створення надійної системи передачі інформації на випадок війни. Агентство (англ. DARPA) запропонувало розробити для цього комп'ютерну мережу. Розробка була доручена Каліфорнійському університету Лос-Анджелеса, Стенфордському дослідному центрові, Університету штату Юта та Університету штату Каліфорнія в Санта-Барбарі. Ця мережа була названа ARPANET (англ. Advanced Research Projects Agency Network — Мережа Агентства передових досліджень).

Слайд 4

Перший сервер ARPANET було встановлено 1 вересня 1969 року у Каліфорнійському університеті в Лос-Анжелесі. Комп'ютер «Honeywell 516» мав 12 кілобайт оперативної пам'яті. До 1971 року була розроблена перша програма для відправки електронної пошти мережею, котра відразу стала дуже популярною. У 1970-х роках мережа загалом використовувалась для пересилки електронної пошти, тоді ж появились перші списки поштових розсилок, групи новин та дошки оголошень. Але в ті часи мережа ще не могла легко взаємодіяти з іншими мережами, котрі були побудовані на інших технічних стандартах. До кінця 1970-х років почали активно розвиватись протоколи передачі даних, що були стандартизовані у 1982—1983 роках.

Слайд 5

Народився 8 червня 1955 (55 років) Лондон, Велика Британія Діяльність винахідник Всесвітньої павутини

Слайд 6

(скорочено: WWW; також: всемережжя, веб або тене та) — найбільше всесвітнє багатомовне сховище інформації в електронному вигляді: десятки мільйонів пов'язаних між собою документів, що розташовані на комп'ютерах, розміщених на всій земній кулі. Вважається найпопулярнішою і найцікавішою службою мережі Інтернет, яка дозволяє отримувати доступ до інформації незалежно від місця її розташування.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

HTTP (HyperText Transfer Protocol) – служба WWW SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) – відправка повідомлень електронної пошти POP3 (Post Office Protocol) – отримання повідомлень електронної пошти (потрібен пароль)

Слайд 10

www.qqq.microsoft.ru домен 1-го рівня домен 2-го рівня домен 3-го рівня домен 4-го рівня

Слайд 11

В 1984 році, коли кількість вузлів Інтернету перевишила 1000, для їх ідентифікації була запропонована нова система адресації - доменна. 194.158.209.81 Доменне ім’я – це набір слів і букв, розділених крапками. Слова та букви мають певне значення та їх легше запам’ятати людині, ніж числа. номер мережі + номер комп’ютера в мережі

Слайд 12

Слайд 13

vasya@mail.ru комерційне «at» «собака» (Росія) «кішка» (Польща) «роза» (Туреччина) john@yahoo.com www.yahoo.com SMTP SMTP POP3 POP3 поштовий сервер поштова скринька поштовий сервер поштова скринька @ www.mail.ru поштовий сервер

Слайд 14

Переваги: Недоліки: Задовольняють інформаційні,освітні, культурні потреби,відкривають безмежний простір для спілкування та самовираження. Фінансові шахраї, хакери, різного роду дезінформатори, тенета спокус (порноіндустрія, комп`ютерні ігри тощо).

Слайд 15

Слайд 16

В то время когда в России сети 3G и 4G развиты только в крупных городах, а на Украине у основных операторов мобильной связи нет даже 3G, в Южной Корее уже к 2020 году планируют развернуть полноценную мобильную сеть следующего поколения 5G. Как сообщает правительство страны, на развитие новой сети будет выделено 1,5 миллиарда долларов. По прогнозам экспертов, мобильная сеть пятого поколения будет в несколько раз быстрее современных сетей 4G LTE и сможет обеспечить пропускную способность на скорости до 800 мегабайт в секунду. Такие скорости позволят пользователям смотреть фильмы с разрешением Ultra HD в реальном времени. Кроме того, новая сеть позволит свободно пользоваться интернетом в скоростных поездах, которые движутся со скоростью до 500 км/ч. Планируется, что первые испытания сети начнутся уже в 2015 году, а в 2017 году будет произведен пилотный запуск технологии. Если все пойдет по плану, то в 2020 году будут завершены все работы, и сеть начнет полноценно функционировать. Как сообщает Министерство технологий и коммуникации Южной Кореи, к запуску они смогут развернуть технологию 5G на территории всей страны.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика