X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційні телекомунікаційні технології

Завантажити презентацію

Інформаційні телекомунікаційні технології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ На тему: «Ордер адвоката» Виконали Студенти 2 курсу ФММ, УЗ-81: Лютий Давид Фігус Андрій Міхалець Вадим

Слайд 2

Ордер адвоката (Ордер на надання правової допомоги) - письмовий документ, що посвідчує повноваження адвоката на надання правової допомоги у випадках та порядку, встановлених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». 1.Ордер адвоката☻:

Слайд 3

2.Отримання ордеру ♥: Адвокати, адвокатські об'єднання, або адвокатські бюро отримують ордерні книжки за заявами відповідно адвокатів, керівників (уповноважених осіб) адвокатського об'єднання або адвокатського бюро в раді адвокатів регіону, або, як виняток безпосередньо у Раді адвокатів України, про що здійснюється запис у Журналі реєстрації ордерних книжок відповідної ради.

Слайд 4

3.Умови отримання ордера адвоката☺ : - адвокатам, що здійснюють адвокатську діяльність індивідуально, у разі наявності відомостей про себе в Єдиному реєстрі адвокатів України та відміткою про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування; - адвокатським бюро, створеним на виконання вимог частини 4 статті 14 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», при умові письмового повідомлення Ради адвокатів України про його створення та сплати адвокатом, який його створив, щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування; - адвокатським об’єднанням, при умові письмового повідомлення Ради адвокатів України про його створення та сплати адвокатами – членами такого об’єднання щорічного внеску адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Слайд 5

4.ТИПОВА ФОРМА ОРДЕРА♦ : Опис: 1. Формат А-5, книжечка зброшурована по 50 аркушів; 2. Відступ зліва для підшивки до матеріалів справи 3,5 см; 3. Відступ зліва для брошурування у ордерну книжку 2 см з пунктиром для легкості відриву.

Слайд 6

5.Реквізити, які містить ордер та їх заповнення♣ : На цей та наступні 3 слайди наша команда вирішила не вносити інформацію, для того, щоб зробити картинку якомога більшою)

Слайд 7

Ще два слайди і вкотре з’явиться інформація…

Слайд 8

Ви майже дочекалися, ще трішки!

Слайд 9

Останній слайд без текстового супровіду !!!

Слайд 10

6.Серії ордерів, відповідно до регіону та суб’єкта, що їх замовляє ♠: Рада адвокатів України – АА; Рада адвокатів Вінницької області – ВН; Рада адвокатів Волинської області – ВЛ; Рада адвокатів Дніпропетровської області – ДП; Рада адвокатів Донецької області – ДН; Рада адвокатів Житомирської області – ЖТ; Рада адвокатів Закарпатської області – ЗР; Рада адвокатів Запорізької області – ЗП; Рада адвокатів Івано-Франківської області – ІФ; Рада адвокатів Кіровоградської області – КР; Рада адвокатів міста Києва – КВ; Рада адвокатів Київської області – КС; Рада адвокатів Луганської області – ЛГ; Рада адвокатів Львівської області – ЛВ; Рада адвокатів Миколаївської області – МК; Рада адвокатів Одеської області – ОД; Рада адвокатів Полтавської області – ПТ; Рада адвокатів Рівненської області – РН; Рада адвокатів міста Севастополь – СТ; Рада адвокатів Сумської області – СМ; Рада адвокатів Тернопільської області – ТР; Рада адвокатів Харківської області – ХВ; Рада адвокатів Херсонської області – ХС; Рада адвокатів Хмельницької області – ХМ; Рада адвокатів Черкаської області – ЧК; Рада адвокатів Чернівецької області – ЧЦ; Рада адвокатів Чернігівської області – ЧН. Сокіабле…

Слайд 11

7. Ордер, що ж це таке і його види♠ : О рдер— припис, розпорядження, документ, що встановлює або фіксує певний порядок чого-небудь.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика