X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Графічні зображення в текстових документах

Завантажити презентацію

Графічні зображення в текстових документах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

10 клас © Завірюха Л. В.

Слайд 2

Робота з картинками Вставка→Рисунок→Картинки Картинки – це зображення, інтегровані в сам редактор Word їх кількість та тематика залежить від настроювання Можна використати відповідні кнопки панелі Рисование.

Слайд 3

Робота з фотографіями Вставка→Рисунок→З файлу Надається можливість вибрати власний графічний файл, указавши місце розміщення на дисках комп’ютера

Слайд 4

Зміна розмірів малюнка Щоб змінити розміри малюнка, необхідно: активізувати малюнок — клацнути на малюнку лівою кнопкою миші — у малюнка з'являються маркери; підвести курсор миші до потрібного маркера — з'явиться двонаправлена стрілка відповідного напрямку (горизонтальна, вертикальна, діагональна); розтягнути (або стиснути) малюнок до потрібного вигляду. Щоб зняти активізацію, досить клацнути лівою кнопкою миші поза малюнком

Слайд 5

Обтікання малюнка Щоб отримати можливість розмістити малюнок у бажаному місті тексту, необхідно задати правильно обтікання тексту. Для цього необхідно клацнути правою кнопкою миші на малюнку, щоб викликати контекстне меню. У ньому вибрати пункт Формат рисунка, який відкриє діалогове вікно, що має п'ять вкладинок. Для розв'язання поставленої задачі вибираємо вкладинку Положение, за допомогою якої обираємо тип обтікання малюнка текстом та вирівнювання рисунка відносно сторінки (за бажанням). Примітка. Після встановлення обтікання (будь-якого, крім В тексті) переміщення малюнка спричинить проблеми.

Слайд 6

Переміщення малюнка Для переміщення малюнка в потрібне місці необхідно: активізувати малюнок; встановити курсор на малюнок, натиснути на ліву кнопку і, не відпускаючи її, перетягти малюнок на потрібне місце.

Слайд 7

Копіювання малюнка Для копіювання малюнка слід виконати такі дії:

Слайд 8

Автофігури Вставка→Рисунок→Автофігури Автофігури , за допомогою лівої кнопки миші клацнути по вибраній фігурі і перейти на робочий аркуш, за допомогою курсора у вигляді “плюс” створити задану фігуру 1 2 3 1. Обертання фігури. 2. Зміна розмірів фігури. 3. Зміна форми контуру фігури.

Слайд 9

Діаграми звичайні Вставка→Рисунок→Діаграма Діаграма – це графічний спосіб подання кількісної залежності Таблиця даних Майбутня діаграма Вставка→Організаційна діаграма або відповідна кнопка на панелі інструментів Рисування Для зміни параметрів використовується допоміжна панель організаційної діаграми.

Слайд 10

Художній текст – об’єкт WordArt Вставка→Рисунок→Об’єкт WordArt або відповідна кнопка на панелі інструментів Рисування За потреби роботу з одержаним об'єктом можна проводити так, як з графічним об'єктом: копіювати, переносити, змінювати розміри, виконувати обертання, робити границі і заливку тощо У вигляді певної фігури

Слайд 11

Художні рамки Формат→Межіі заливка (Вкладка Сторінка)

Слайд 12

Завдання Завантажте текстовий процесор Microsoft Word. 2. Створіть новий документ Вітальну листівку. 3. Вставте в цей документ картинку-квіти з колекції Microsoft Office. 4. Додайте у документ малюнок на тему привітання (використовуючи команду З файла ) 5. Додайте в текстовий документ художній текст “З Днем народження” 6. Використайте необхідні фігури для оформлення документа. 7. Сторінку документа обрамте художньою рамкою (на свій вибір). 8. Збережіть документ у власній папці.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика