X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
державний дефіцит

Завантажити презентацію

державний дефіцит

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дефіцит (профіцит) бюджету. Підготувала Райденко Роксолана

Слайд 2

Згідно з Бюджетним кодексом України, державний бюджет — це план формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються державою. Формування фінансових ресурсів відображається у доходах бюджету, а їх використання — у його видатках. 1. Поняття державного бюджету, концепції його балансування.

Слайд 3

Формування доходів та витрат бюджету:

Слайд 4

Бюджетні концепції балансування

Слайд 5

Співвідношення між доходами і видатками бюджету обумовлює його стан. В залежності від цього співвідношення бюджет може бути збалансованим або незбалансованим, тобто мати дефіцит чи профіцит. Бюджетний дефіцит виникає тоді, коли доходи бюджету не покривають його витрати, а бюджетний профіцит — коли доходи бюджету перевищують його витрати. 2. Стан державного бюджету

Слайд 6

Види бюджетного дефіциту:

Слайд 7

Розрахунок бюджетного дефіциту: де t — середній коефіцієнт податків; Y — фактичний ВВП; Yp — потенційний ВВП; G — державні закупівлі.

Слайд 8

Бюджетний дефіцит в умовах повної та неповної зайнятості:

Слайд 9

Джерела фінансування бюджетного дефіциту:

Слайд 10

Згідно з Бюджетним кодексом України, державний борг — це загальна сума заборгованості держави, яка складається з усіх випущених і непогашених боргових зобов’язань уряду, включаючи і ті боргові зобов’язання, що виникають в результаті виданих гарантій за кредитами, та інших зобов’язань, які приймає на себе уряд. 3. Сутність державного боргу.

Слайд 11

Види державного боргу:

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика