X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпечний інтернет для дітей

Завантажити презентацію

Безпечний інтернет для дітей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Меню Проблема День безпечного Інтернету Основи безпеки в Інтернеті для підлітків Інтернет-ризики для дітей Позиція світової спільноти Методи вирішення

Слайд 3

Проблема Проблема безпеки в Інтернеті в наш час стала дуже актуальною. В наш час більшість користувачів глобальної мережі – діти та підлітки. І з кожним роком кількість таких юзерів зростає. А сама проблема полягає в тому, що вони не повнісю усвідомлюють загрозу, що може чекати їх у віртуальному просторі.

Слайд 4

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету (Європейський день безпечного Інтернету) — свято, що відзначається 10 лютого. День започатковано з 2004 р. організацією Insafe (Європейською мережею безпечного Інтернету). У 2008 р. у цей день понад 120 організацій у 56 країнах взяли участь у відзначенні Дня безпечного Інтернету, проводячи місцеві, національні та міжнародні заходи безпеки користувачів мережі.

Слайд 5

Основи безпеки в Інтернеті для підлітків Для підлітків є розповсюдженим той факт, що інколи вони переживають періоди низької самооцінки, шукають підтримки від своїх друзів та менше бажають виправдовувати очікування своїх батьків. Старші підлітки мають потребу ототожнювати себе з якоюсь групою, та бажають незалежності, й вони схильні порівнювати цінності своєї сім'ї та своїх товаришів. У старшому підлітковому віці діти є більш зрілими та готові взаємодіяти зі світом на інтелектуальному рівні. Загалом підлітки відкриті новим ідеям, але їм бракує життєвого досвіду для того, щоб оцінювати себе. Важливо, щоб батьки продовжували відігравати активну роль у контролі використання дітьми Internet.

Слайд 6

Інтернет-ризики для дітей «Дорослий» контент: еротика, азартні ігри, реклама тютюну та алкоголю. Незаконний контент: порнографія. Онлайн-насилля: заклики до асоціальної поведінки, жорстокості, насилля, суїцидальної поведінки, сексуальної експлуатації etc. Оприлюднення приватної інформації, яка може бути використана проти дітей та їхніх сімей. Короткі номери та платні сервіси, які тарифікуються окремо.

Слайд 7

Позиція світової спільноти За ініціативи Міжнародного Союзу Електрозв’язку, захист дітей в онлайн просторі (Child Online Protection) названо пріоритетом № 1 у 2009 році. За ініціативою GSM Асоціації, створено Мобільний альянс проти сексуального насилля над дітьми в інтернеті. Європейська комісія ініціювала створення спеціального підрозділу по боротьбі з поширенням дитячої порнографії в Інтернеті.

Слайд 8

Методи вирішення Поширювати інформацію щодо правил безпечного користування мережею Інтернет серед дорослих та дітей. Внести тему онлайн-безпеки у шкільну програму для дітей віком від 7 до 14 років, а також у програму навчання та підвищення кваліфікації вчителів. Вивчати та використовувати міжнародний досвід у боротьбі з кібер-злочинністю. Визначити поняття «дитяча порнографія» у законодавстві України. Передбачити законодавством України покарання за виробництво чи володіння матеріалами, що характеризуються як дитяча порнографія. Вдосконалити ресурсну базу підрозділів МВС щодо виявлення, розслідування та запобігання кібер-злочинів. На законодавчому рівні затвердити процедуру блокування Інтернет-ресурсів, що містять дитячу порнографію в порушення українського законодавства. Створити Зону довіри в українському сегменті Інтернету.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика