X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпечний інтернет для дітей та підлітків

Завантажити презентацію

Безпечний інтернет для дітей та підлітків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

За допомогою інтернету людина з легкістю добуває інформацію, комунікує (не тільки з друзями, а й з усім світом), розважається та навіть заробляє гроші.Інтернет деє нам безліч можливостей та значно полегшує наше життя. Дошки оголошень, соціальни мережі, пошукові системи, веб-сайти та багато іншого відкривє нам інтернет.

Слайд 3

Слайд 4

Разом з тим інтернет, а точніше те, що у ньому знаходится, є потенціально небезпе-чним для дитини, підлі-тка та навіть дорослого. Віруси,загроза конфіден-ціальності особистої інформації, аморальний контент, кіберг хуліга-нство, азартні ігри та спам— це все фізично та психологічно шкодить дитині!

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

За допомогою соціальні мереж люди мають можливість ефективно спілкуватися з різних куточків світу. За допомогою чатів, миттєвих повідомлень, фото, відео, аудіо, відеоконференцій , різноманітних групп— цей процес становиться цікавим та не звичайним.Але разом з цим соц-мережі приховують багато небезпек. Твої особисті данні, фото, відео, сімейний стан та навіть особисте життя ти відкриваешь на показ усім охочим. Не завжди трапляються чесні та порядні люди. Твоя особиста інформація, може використовуватися против тебе! Публікуючи твої особисті речі, які не приемні для тебе зловмисник не буде питати твого дозволу. Також на твій акаунт можуть потрапити не приємні для тебе люди та навіть зловмисники! Спілкуючись із не відомим на аватарці котрого стоїть хом’ячок ти і гадки не маешь хто спраді по той бік екрану. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!!!

Слайд 9

Все частішають випадки педофілії та пропозицій сексуального ха-рактеру по відношенню до дітей за допомогою соц. мереж. Злочинці додаючись у друзі починають переписуватися з дитиною, цікавитися її захопленнями, проблемами та переживаннями, намагаючись завоювати її довіру. Після стабільної переписки нові “друзі” (чи один з них) шукають шляхи зустрітися з цікавим співрозмоником особисто. Але трапляється не те на що розраховувала дитинка=( Сексуальне та звичайне насилля, викрадення, побиття, знущання та багато чого іншого чекає на беззахистну жертву.

Слайд 10

Не в якому разi не додавайте у друзі не знайомих чоловіків! Не спілкуйтеся із незнайомцями у соц. мережі! Не публікуйте свою та родини особисту інфрмацію!(Імя, адресу, номер телефону, хоббі, захоплення, emeil та інше...) Не публікуйте особисті фото (особливо із своєї квартири, у купальнику з відпочинку, фото цінних речей...) Не реєструйтеся на сайтах для дорослих чи на сайтах з віковим обмеженням (18+) видаючи себе за доросліших. Не судіть людину по аватарці! Навіть за аватаркою кота може ховатися справжній маньяк. Налаштуйте приватність у своєму профілі, заблокуючи таким чином свою сторінку для потенціальних лиходіїв. У цьому я вам допоможу у наступному слайді.

Слайд 11

Для захисту свого акаунту від небажених, нобхідно нала-штувати приватність.Продемонструю на прикладі популярної мережі ВК. Натискаючи “Мои настройки” обираємо другу графу “Приватность” і навпроти запропо-нованих пропозицій обираемо обмеження ”Тільки для друзів” або “Тільки для мене”. Щоб переконатися у тому, що ви встановили підходящі налаштування приватності нажміть на клавішу зберегти та “посмотреть, как видят Вашу страницу другие пользователи.” За допомогою цих обмежень ваші особистості зможуть переглядати тільки перевірені люди, тобто ваші надійні друзі. Листи зможуть відправляти також тільки друзі, при правельному налаштуванні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика