X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аналіз та використання комп’ютерних програм для створення діаграм зв’язку

Завантажити презентацію

Аналіз та використання комп’ютерних програм для створення діаграм зв’язку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

  Аналіз та використання комп’ютерних програм для створення діаграм зв’язку

Слайд 2

Програми для створення асоціативних карт Ми тонемо в інформації і задихаємось від нестачі знань. Один  номер  газети New York Times містить сьогодні  інформації  більше, ніж її отримував  житель  XVIII століття  за все своє життя.

Слайд 3

Об’єктом дослідження є комп’ютерні програми, що надають можливість створення діаграм зв’язку, або інтелект-карт. Картування мислення  – метод, який дозволяє людині подолати інформаційний потік, керувати ним і структурувати його.

Слайд 4

Одного разу в 1960-х роках один зневірений студент безуспішно Намагався впоратися з величезною кількістю навчального матеріалу, і йому загрожував провал на іспитах. Це був Тоні Бьюзен.

Слайд 5

Класифікація комп’ютерних програм для створення діаграм зв’язку

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Створення діаграми зв’язку,або інтелект-карти

Слайд 9

Результати дослідження

Слайд 10

Мої карти

Слайд 11

Мозковий штурм

Слайд 12

Робота може бути корисною як для учнів і вчителів, так і для широкого кола читачів; результати дослідницької роботи та її Рекомендації будуть доведені до відома учнів 9–11-тих класів на шкільній та міській науково-дослідницькій конференціях; Дві школи міста Фастова зможуть використати пропозицію комерційної компанії ConceptDraw, яка має освітні програми і пропонує 22 безкоштовні ліцензії для використання її програмних продуктів у освіті (у таких програмах вже працюють окремі школи Львова, Чернівців, Одеси тощо). Результати роботи:

Слайд 13

Використання у освіті методу картування мислення підвищує результати навчання 1600 школярів з 15-ти сінгапурських шкіл намалювали найбільшу інтелект-карту в світі - розміром з два бадмінтонних корта (180кв.м), яку помістили на будівлі Сінгапурського Інституту Менеджемента

Слайд 14

За даними міжнародного порівняльного дослідження якості математичної  і  природничої освіти TIMSS ,  який  проводився Міжнародною асоціацією за оцінкою  навчальних  досягнень  і даними  Міжнародної програми з оцінки освітніх досягнень іноземних учнів PISA,  Сінгапур посів 4-е місце у світі.

Слайд 15

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика