X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Значення продуктів органічної хімії

Завантажити презентацію

Значення продуктів органічної хімії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Значення продуктів органічної хімії

Слайд 2

Запитання Чим відрізняються фізичні властивості речовин, що належать до одного гомологічного ряду? Наведіть приклади. Які речовини утворюються в результаті гідролізу в організмі людини: а) жири; б) вуглеводи; в) білки? Куди надходять продукти гідролізу й для чого використовуються? Подумайте й обґрунтуйте екологічну доцільність і небезпеку використання синтетичних і штучних органічних речовин.

Слайд 3

Завдання 1. Напишіть рівняння реакцій за схемою на прикладі конкретної сполуки: Алкани → галогенозаміщений алкан → спирт → карбонова кислота → галогенозаміщена карбонова кислота → амінокислота → дипептид

Слайд 4

Завдання 2 Запишіть по одній формулі сполук із класу алканів, алкенів і алкінів. Запишіть рівняння горіння цих речовин. Обчисліть об’єм повітря, що знадобиться для спалювання цієї суміші. Об’єм і співвідношення компонентів суміші наведено в таблиці.

Слайд 5

Слайд 6

Завдання 3. Яку масу спирту можна одержати в результаті переробки відповідного вуглеводу?

Слайд 7

Завдання 4. Використовуючи таблицю амінокислот, запишіть формулу трипептиду, утвореного нижченаведеними амінокислотами. Обчисліть молекулярну масу трипептиду.

Слайд 8

Завдання 5 Обчисліть масу кожної амінокислоти, що утвориться в результаті повного гідролізу 100 г такого трипептиду.

Слайд 9

Домашнє завдання Повторити вивчений матеріал, підготуватися до тематичного оцінювання.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія